Dodana: 27 maj 2020 08:35

Zmodyfikowana: 27 maj 2020 08:35

#naJEDZeni uczniowie i studenci w Podlaskiem. Promuj swój lokal wśród młodzieży!

Młodzieżowy Sejmik Województwa Podlaskiego (MSWP) wyszedł naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, którzy w wyniku pandemii mają trudności w prowadzeniu działalności gospodarczej. Radni w ramach własnego projektu #naJEDZeni chcą zachęcić uczniów i studentów do korzystania z usług gastronomicznych lokalnych lokali na terenie całego naszego województwa.

Ilustracja do artykułu #najedzeni.jpg

Projekt #naJEDZeni polega na promocji lokali gastronomicznych, które oferują (bądź będą oferować) atrakcyjne rabaty za okazaniem ważnych legitymacji uczniowskiej lub studenckiej.

Głównym zamierzeniem inicjatywy jest wzrost popularyzacji lokali gastronomicznych na terenie województwa podlaskiego w grupie młodzieży. Jednym z najważniejszych powodów podjęcia inicjatywy jest wspomaganie lokali gastronomicznych w czasie (oraz po) pandemii koronawirusa, która znacząco ograniczyła możliwość funkcjonowania wielu przedsiębiorstw, szczególnie lokalnych. Oczekiwanym rezultatem jest zwiększenie grupy osób korzystających z usług gastronomicznych oraz zachęcanie do tego pomimo ograniczeń oraz obaw społecznych.

Projekt realizowany przez MSWP nie posiada żadnego źródła finansowania przedsięwzięcia. W przypadku wystąpienia potrzeb finansowania działań, które nie zostały przewidziane, środki będą pozyskiwane od sponsorów.

Po spełnieniu warunków zawartych w regulaminie projektu przedsiębiorcy otrzymają od MSWP specjalny certyfikat.

Zainteresowanych przedsiębiorców zachęcamy  do wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego na Facebooku: #naJEDZeni formularz 

Ze szczegółami projektu możemy zapoznać się tutaj: zasady udziału w projekcie  

Źródło/fot.:  MSWP

oprac. Cezary Rutkowski

facebook