Uwaga konkurs

 • Nauka i biznes połączone „Pomostami Przyszłości”

  Zdjęcie-9.jpg
  2022-09-19 16:23:56

  „Pomosty Przyszłości” to konkurs współorganizowany przez Województwo Podlaskie i Fundację Technotalenty, który ma promować współpracę nauki dla biznesu i odwrotnie. Zgłoszenia konkursowe będą przyjmowane do 31 października. O szczegółach nowego przedsięwzięcia w regionie podczas poniedziałkowej (19.09) konferencji mówili m.in.: marszałek Artur Kosicki i prezes fundacji Adam Walicki.

 • Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Kraina jezior i ryb – miejsce jak z bajki”

  tydzien munduru (26 of 36).jpg
  2022-09-16 11:03:15

  Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży - uczniów szkół podstawowych położonych na obszarze działania Lokalnej Grupy Rybackiej „Pojezierze Suwalsko-Augustowskie”. IV edycja wydarzenia poświęcona jest tematyce unijnej związanej z Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020. Prace zgłaszać można do końca października. Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego (UMWP).

 • Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Podlaskie Zabytki”

  Rzeźba Atlasa z kulą ziemską na karku
  2022-09-05 11:44:33

  Mogą w nim wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, którzy w swoich pracach, wykonanych na terenie województwa podlaskiego, przedstawią piękno i unikatowość zabytków, różnorodność tradycji i kultur. Termin zgłoszenia zdjęć upływa dnia 30 września 2022 r. Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego (UMWP).

 • Konkurs EDUinspiracje – Media 2022

  Żółta grafika, po lewej stronie napisy, po prawej ręka z mikrofonem
  2022-07-29 08:51:02

  W rywalizacji mogą wziąć udział dziennikarze, którzy w sposób przystępny prezentują problematykę związaną z inicjatywami edukacyjnymi zarządzanymi przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. Tegoroczna edycja konkursu odbywa się pod hasłem: Bądź inspiracją. Prace można zgłaszać do czwartku, 15 września tego roku.

 • Do wygrania bilet na mecz Jagiellonii Białystok!

  Logotyp Jagiellonii Białystok na czerwonym tle oraz napis Uwaga Konkurs
  2022-09-08 14:52:14

  Rusza kolejny konkurs z cyklu „Województwo Podlaskie wspiera Jagiellonię Białystok”. Do wygrania są bilety na najbliższy mecz żołto-czerwonych! Szczegóły dostępne są na stronie Województwa Podlaskiego w serwisie Facebook! Zachęcamy do zapoznania się z poniższym regulaminem konkursu. Życzymy powodzenia i udanej zabawy!

 • 30. edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Książki Krajoznawczej i Turystycznej

  Otwarta księga na tle mapy
  2022-07-12 12:25:16

  To cykliczna impreza promującą literaturę o bogactwie i dorobku kulturowo-historycznym naszego kraju. Jej celem jest wyłonienie najbardziej wartościowych dla branży turystycznej publikacji na rynku księgarskim oraz popularyzacja wydawnictw promujących turystykę i krajoznawstwo w Polsce. Książki zgłaszane do udziału w przeglądzie można przesyłać do 30 września br. Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Książki Krajoznawczej i Turystycznej została objęta Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Podlaskiego.

 • Konkurs Poetycki im. Jana Leończuka

  dwa pióra do pisania
  2022-07-08 13:12:44

  Stowarzyszenie Szukamy Polski zaprasza poetki i poetów z regionu do udziału w Konkursie Poetyckim im. Jana Leończuka. W ten sposób organizatorzy pragną uczcić pamięć o wielkim poecie, prozaiku, eseiście, tłumaczu, Człowieku – instytucji. Swoją twórczość można przesyłać do 30 sierpnia. Zadanie współfinansowane jest z budżetu Województwa Podlaskiego.

 • Podlaskie powalczy o Perły

  Uczestnicy konkursu
  2022-07-05 08:38:11

  Podczas wojewódzkiego etapu 21. edycji konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”, który odbył się w ramach targów „Polska smakuje” w Augustowie (2-3 lipca) jury konkursu nominowało sześć produktów z Podlaskiego, które jesienią powalczą o ogólnopolską nagrodę „Perłę” kulinarną 2022. Współorganizatorem rywalizacji był Samorząd Województwa Podlaskiego.

 • Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich „W moim domu nic się nie marnuje”

  Czynność faszerowania pieroga.
  2022-06-27 15:35:48

  Zadaniem uczestników jest opisanie ekopraktyki, przyczyniającej się do ochrony klimatu, którą warto wdrożyć we własnym domu. Do wzięcia udziału w konkursie zaprasza Ministerstwo Klimatu i Środowiska w ramach kampanii „Nasz Klimat”. Zgłaszać się można do 22 lipca br. Pierwsza nagroda to 9,5 tys. zł!

 • Zostań Pszczelarzem Roku!

  Ule
  2022-06-22 09:17:34

  Jeśli prowadzisz pasiekę na terenie województwa podlaskiego, masz pszczoły pod opieką weterynarii, legalnie wprowadzasz miód na rynek i współpracujesz z Podlaskim Centrum Produktu Lokalnego – zgłoś się do konkursu na „Pszczelarza Roku w województwie podlaskim”! W piątek (10 czerwca) zarząd województwa ogłosił nabór.

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook