Dodana: 15 listopad 2019 15:39

Zmodyfikowana: 20 listopad 2019 12:49

Inauguracja kampanii społecznej promującej zdrowy styl życia

Cykl konferencji dotyczących zdrowia to element kampanii społecznej „Promocja zdrowego stylu życia w prewencji chorób cywilizacyjnych” organizowanej przez Podlaską Radę Działalności Pożytku Publicznego. Kampania zostanie zainaugurowana w środę 20 listopada.

Ilustracja do artykułu Jazda rowerem.jpg

Pierwsze wystąpienie inauguracyjne wygłosi dr hab. n med. Anna Szpakowicz. Będzie to wykład pn. ,,Stan zdrowia mieszkańców Białegostoku w badaniu populacyjnym - Białystok PLUS ''.

Na kolejne spotkania w ramach kampanii zapraszamy już w grudniu. Dr n. med. Jolanta Grażyna Zuzda przygotowała wówczas wystąpienie merytoryczno-praktyczne pt.: ,,Innowacyjny program ćwiczeń rotacyjnych w prewencji chorób układu ruchu”.

Kampania ma przyczynić się do promowania zdrowego stylu życia wśród mieszkańców województwa podlaskiego. Jej inauguracja odbędzie się 20 listopada o godzinie 12:00 w sali 115, I piętro Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1 w Białymstoku. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. 

oprac. ms

 

facebook