Dodana: 15 styczeń 2014 12:27

Zmodyfikowana: 15 styczeń 2014 12:27

Stypendia dla uczniów uzdolnionych artystycznie za rok 2014

24 grudnia 2013 roku Zarząd Województwa Podlaskiego przyznał 60 uczniom uzdolnionym artystycznie z województwa podlaskiego stypendia w dziedzinie twórczości artystycznej (uchwała Nr 207/ 2957/2013) na rok 2014.

Podpisanie umów ze stypendystami odbędzie się wg następujących terminów:

7 stycznia 2014 roku – numery od 1- 20 z listy stypendystów

8 stycznia 2014 roku - numery od 20 - 40 z listy stypendystów

9 stycznia 2014 roku - numery od 40 - 60  z listy stypendystów

w pok. 516,  V piętro – Departament Kultury i Dziedzictwa Narodowego  gmachu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego ul. Ks. Kard. Wyszyńskiego 1.

w godz. 9.00 – 15.00 

Uczniowie którzy z różnych przyczyn nie mogą stawić się w Urzędzie w w/w terminach mogą podpisać umowy również w dniach 2 lub 3 stycznia 2014 roku a także 10 stycznia 2014 roku. Wszelkie pytania i wątpliwości można  zgłaszać  telefonicznie  do Pani Heleny Marcinkiewicz tel.85 66 54 538

lub e-mail helena.marcinkiewicz@wrotapodlasia.pl

UWAGA! Rodzice dzieci do lat 18 oraz uczniowie, którzy ukończyli lat 18 powinni zabrać ze sobą dowód osobisty i numer konta bankowego.

Uroczysta gala wręczenia CERTYFIKATÓW odbędzie się 23 stycznia 2014 o godz. 11.00 w Sali Sejmiku Województwa Podlaskiego

Lista uczniów uzdolnionych artystycznie z województwa podlaskiego, którzy otrzymali stypendia w dziedzinie twórczości artystycznej na rok 2014 

1. Abłażewicz Emilia
2. Androsiuk Paweł
3. Bayer Konrad
4. Bobko Marta
5. Boćkowska Kinga
6. Charyton Piotr
7. Czaplicka Aleksandra
8. Danowska Zuzanna Maria
9. Dmochowska Julia
10. Domalewski Michał
11. Dworakowska Zuzanna
12. Dzieniszewski Kamil
13. Garbuz Julia
14. Godlewska Agnieszka
15. Górska Katarzyna
16. Iwaniuk Julia
17. Jakubowska Karolina
18. Jarocka Aleksandra
19. Jarocka Emilia
20. Jasiuk Magdalena
21. Kaczmarska Karolina
22. Kazberuk Damian
23. Kozłowska Zuzanna
24. Kruaze Gabriela
25. Kuśmierz Karolina
26. Kuzyka Julia
27. Łosiewicz Kinga Kamila
28. Łuniewska Aneta
29. Makarski Igor
30. Mularczyk Julia
31. Ołów Justyna
32. Omielańczyk Aniela
33. Pełszyk Marta
34. Piotrowska Anita
35. Pokorska Ada
36. Popko Paweł
37. Priebe Małgorzata
38. Prusinowska Adriana Małgorzata
39. Prymaka Gabriela
40. Przestrzelska Julia
41. Rachwał Magda
42. Reszeć Aleksandra
43. Romaniuk Sergiusz
44. Roszkowska Urszula
45. Sacharzewska Kamila
46. Siemieniako Zuzanna
47. Słabińska Karolina
48. Sobuniewska Maria
49. Sturgulewska Monika
50. Szczech Julita
51. Szubzda Szczepan
52. Szutkiewicz Anna
53. Szwarc Natalia
54. Tryniszewski Damian Patryk
55. Vygovskiy Dmitriy
56. Wałejko Michał
57. Wysk Przemysław 
58. Zajkowski Kamil
59. Żurawska Maja
60. Żywno Julita

Uchwała 2014 ostateczna.doc

UMOWA ZDOLNE DZIECI 18 lat zał. nr 4.doc

14-18 lat załacznik nr 3.doc

umowa do 13 lat zał. nr 2.doc

zał. 1 do uchwały 2014 lista stypendystów.doc

 

Wszystkich stypendystom serdecznie gratulujemy!

facebook