Dodana: 12 grudzień 2016 14:38

Zmodyfikowana: 12 grudzień 2016 14:38

Stypendia dla uczniów uzdolnionych artystycznie za rok 2017

70 uczniów uzdolnionych artystycznie otrzyma stypendia Marszałka Województwa Podlaskiego. Listę utalentowanych młodych ludzi przedstawiła zarządowi województwa specjalna „Komisja ds. przyznawania stypendiów w dziedzinie twórczości artystycznej uczniom uzdolnionym artystycznie” po wnikliwej analizie przesłanych do niej wniosków, a zarząd zaakceptował wskazania komisji. Tym samym każdy ze stypendystów począwszy od stycznia do grudnia 2017 roku będzie otrzymywał co miesiąc 250 zł (brutto).

Lista uczniów uzdolnionych artystycznie z województwa podlaskiego, którzy otrzymali stypendia w dziedzinie twórczości artystycznej na rok 2017 

  1. Bociuk Natalia – muzyka, literatura – Czeremcha
  2. Borkowicz Julia – plastyka – Łomża
  3. Borkowska Katarzyna – muzyka, teatr – Piątnica
  4. Boszko Kamila  - muzyka, teatr, taniec – Czarna Białostocka
  5. Brzoska Adrian – taniec ludowy – Wysokie Mazowieckie
  6. Chmielewski Michał – taniec towarzyski  - Białystok
  7. Ciuruk Weronika  - muzyka, teatr - Czarna Wieś Kościelna
  8. Cwalińska Magdalena Maria – plastyka – Łapy
  9. Czajkowski Piotr – muzyka, teatr – Łapy
  10. Daniluk Adrian – muzyka, poezja, literatura – Michałowo
  11. Daniłowicz Agata – muzyka – Grajewo
  12. Datczuk Aleksandra – taniec – Białystok
  13. Dunaj Patrycja – teatr – Łapy
  14. Falkowska Julianna – muzyka – Białystok
  15. Forfa Aleksandra – fotografia – Białystok
  16. Galent Agata – muzyka – Łapy
  17. Gimik Monika – taniec – Białystok
  18. Ginszt Wanda – muzyka – Hajnówka
  19. Grądzki  Piotr -  muzyka – Białystok
  20. Iłenda Zuzanna – muzyka, teatr – Sokółka
  21. Jankowski Paweł – taniec – Białystok
  22. Jarocka Emilia – muzyka – Białystok
  23. Jurczuk Nika – muzyka, taniec, folklor, literatura, film – Bielsk Podlaski
  24. Jurguć Grzegorz Konrad – śpiew ludowy – Sztabin
  25. Klepacki Piotr – muzyka – Siemiatycze
  26. Kopczewska  Alicja – muzyka, śpiew – Piątnica
  27. Koziatek Dominika – muzyka- Białystok
  28. Krakowska Gabriela – muzyka – Puńsk
  29. Kundziewicz Gabriela- muzyka, film, plastyka – Wasilków
  30. Kuzyka Julia – muzyka – Nowodworce
  31. Leończak Ewelina – muzyka, teatr, literatura, plastyka - Brańsk
  32. Lewoc Magdalena – muzyka – Suwałki
  33. Makarski Igor – muzyka – Juchnowiec Górny
  34. Malisz Daria – muzyka, teatr, literatura, film – Bielsk Podlaski
  35. Malisz Magdalena – muzyka, teatr, literatura – Bielsk mPodlaski
  36. Matwiejczuk Maciej – muzyka – Białystok
  37. Mikołajczuk Gabriela – taniec – Białystok
  38. Misiuk  Kamil – film, teatr – Bielsk Podlaski
  39. Mojsak Mateusz – taniec – Białystok
  40. Mościcka Marta – literatura- Sokoły
  41. Nazaruk Diana – muzyka, lit. plastyka, fotografia – Czeremcha
  42. Nesterowicz Barbara – muzyka, teatr, literatura – Czeremcha
  43. Owerczuk Ewa -  film, teatr, literatura – Bielsk Podlaski
  44. Petrovska Kalisa:   muzyka, literatura , fotografia - Białystok
  45. Pieńkowska Marlena – muzyka – Jedwabne
  46. Polkowska Julia  - film – Białystok
  47. Półtorak Paweł – muzyka – Białystok
  48. Puchacz Karolina: muzyka Białystok
  49. Radziewicz Klaudia – plastyka, film, fotografia – Supraśl
  50. Romaniuk Katarzyna – muzyka,literatura,plastyka – Czeremcha
  51. Roszkowska  Zofia – taniec, plastyka, fotografia – Białystok
  52. Ruczyński Szymon – film - Białowieża
  53. Sabak Julia – muzyka, literatura, plastyka, grafika komp. - Klukowo
  54. Siemieńczuk Magdalena – muzyka, projektowanie ubiorów – Białystok
  55. Sobolewska Weronika - muzyka  - Augustów
  56. Sulkowska Urszula – muzyka-  Łomża
  57. Szczepkowski Filip – muzyka, film, teatr – Suwałki
  58. Szczurkowska Aleksandra – taniec ludowy – Brańsk
  59. Sztyler Dorota – muzyka - Hajnówka
  60. Świętochowska Aleksandra – plastyka – Białystok
  61. Tomkielska Anna – plastyka - Zambrów
  62. Trofimczuk Aleksander – muzyka - Juchnowiec Kościelny
  63. Wałkuska Aleksandra Maria – film, literatura, fotografia – Łomża
  64. Wasiluk Bartosz – muzyka, teatr – Hajnówka
  65. Wawrzynkowska Inga – muzyka – Zbójna
  66. Wiśniewska Aleksandra – taniec – Białystok
  67. Wojewódzka Natalia Weronika – plastyka – Wyszki
  68. Wysocka Karolina – plastyka, film, fotografia - Wasilków
  69. Zawadzka Zuzanna – muzyka, teatr – Czarna Białostocka 
  70. Żywno Izabela – muzyka, taniec – Białystok 
facebook