Dodana: 11 marzec 2020 14:59

Zmodyfikowana: 11 marzec 2020 14:59

Działalność Teatru Dramatycznego w Białymstoku czasowo zawieszona

Od 11 marca zostaje zawieszona działalność artystyczna Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku w związku z podjęciem przez sztab kryzysowy z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 w Polsce.

Ilustracja do artykułu Teatr Dramatyczny.jpg

To m.in. decyzja o czasowym zamknięciu od 12 marca br. instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego.

- Informujemy że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, działalność artystyczna Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku od 11 marca zostaje zawieszona. Tym samym odwołane zostają wszystkie propozycje repertuarowe dla publiczności oraz warsztaty teatralne – czytamy w komunikacie przesłanym redakcjom przez dr Martynę Faustynę Zaniewską, zastępcę dyrektora Teatru

Zawieszona zostaje również sprzedaż biletów. W przypadku zakupionych biletów, zwrot możliwy jest tylko w Kasie Teatru, za okazaniem paragonu i biletu. Kasa czynna jest od wtorku do soboty w godz. od 14.00 do 20.00 (tel. 85 74 99 175).

Małgorzata Sawicka

facebook