Dodana: 30 wrzesień 2019 10:03

Zmodyfikowana: 30 wrzesień 2019 10:03

Spełniony sen o Paryżu, czyli kolejny sukces białostockiej stylistki paznokci

Małgorzata Ciborowska – białostocka stylistka, trener z zakresu stylizacji i zdobnictwa paznokci, której znakiem rozpoznawczym stały się miniaturowe arcydzieła odniosła kolejny sukces! W ubiegłym roku zdobyła tytuł mistrza w trzech kategoriach Mistrzostw Nails Ollympic Show w Poznaniu, a w tym roku zdobyła puchar podczas mistrzostw świata w Paryżu.

Grupa dziewczyn prezentuje puchary.

8 i 9 września b.r. odbyły się mistrzostwa świata w stylizacji paznokci NAILARTFRANCE PARIS 2019. Wydarzenie zorganizowane przez Stowarzyszenie Nail Art France miało miejsce w Marne-la-Vallée, w centrum kongresowym Disney Newport Bay Club, zaledwie kilka kroków od paryskiego Disneylandu.

Sędziami byli uznani międzynarodowi mistrzowie, sędziujący w największych światowych konkursach. Wszystko odbywało się w pięknych wnętrzach z bajkową oprawą.

Małgorzata Ciborowska wzięła udział w dwóch nominacjach kategoriach konkursowych: Tip Box Mix Media i Poster dłoni.

Pierwsza z nich polegała na wykonaniu pracy na 10 tipsach o określonych wymiarach w temacie „Afrykański pejzaż”. W tej nominacji należy się wykazać umiejętnością zastosowania jak największej ilości możliwych technik zdobniczych, wykorzystując materiały do stylizacji i zdobienia paznokci. Ciborowska osiągnęła sukces, stanęła na podium jako zwyciężczyni w dywizji Master (gdzie rywalizują osoby posiadające już tytuł mistrza – przyp.) konkurując z mistrzami z 21 krajów. Jej praca została oceniona na maksymalnym poziomie z notą 100 punktów na 100 możliwych do zdobycia.

Drugą konkurencją był Poster dłoni, zadanie polegające na zrobieniu artystycznego i awangardowego plakatu reklamowego w temacie „Antyczna Biżuteria”. Tym razem nie udało się stanąć na podium, ale było bardzo blisko. Praca Małgorzaty dostała noty 90 punktów na 100 możliwych do zdobycia.

Białostoczanka również przyczyniła się do sukcesu drużynowego, została wytypowana jako lider w nominacji Tip Box Mix Media i jej punkty wliczały się do noty Teamu Słowianka, który stał się zwycięskim zespołem tych mistrzostw.

- To mój piąty puchar i mam nadzieję nie ostatni - śmieje się Małgorzata. Talent stylistki dostrzegło gremium międzynarodowe i zaproponowało Ciborowskiej sędziowanie jako międzynarodowy sędzia w Istambule. -To dla mnie wielka radość i szczególne wyróżnienie - cieszy się Małgorzata.