Dodana: 14 lipiec 2017 11:13

Zmodyfikowana: 14 lipiec 2017 11:13

Jeden wieczór, niesamowite pomysły, 1000 zł za najlepszy!

Noc zajawki po raz pierwszy w Białymstoku. Inspirujące wydarzenie: pięć osób, pięć pomysłów, publiczność wybiera najlepszy i decyduje, kto dostanie 1000 zł na rozwój swojej zajawki.

Ilustracja do artykułu noc_zajawki.png

Masz pomysł? Potrzebujesz wsparcia? Innych osób do współpracy? Przekonaj jak najwięcej osób! Najbliższa okazja- wrześniowa „Noc zajawki”- po raz pierwszy w Białymstoku. Jeden wieczór w Zmianie Klimatu może zmienić marzenia w działanie.

Chcesz zaprezentować we wrześniu swoją zajawkę? 

Nic prostszego. Wyślij atrakcyjny opis swojego pomysłu lub zaprezentuj go w wersji video i zaaplikuj na stronie http://noc-zajawki.com. Powiernicy funduszu Noc Zajawki, którzy z prywatnych środków zrzucaja się na nagrodę, wybiorą najciekawsze z nich. Ich autorzy wystąpią na scenie Zmiany Klimatu już 25 września i zaprezentują pomysły w formacie Pecha Kucha czyli 20 slajdów x 20 sekund.

Chcesz zdecydować, kto zgarnie 1000 zł i zrealizuje swój pomysł?  

Przyjdź 25 września o godz. 19 do Zmiany Klimatu. Wcześniej zarejestruj się na stronie: https://www.meetup.com/pl-PL/wspolpracownia/events/241407801/  i w ten sposób bądź w pierwszej 200, która dostanie karty do głosowania. 100 zarejestrowanych osób, biorących udział w Nocy Zajawki, zasmakuje piwa uwarzonego przez lokalnych piwowarów ze Stowarzyszenia Piwowarskie Podlasie.

Zwycięzca Nocy Zajawki dostaje 1000 zł w gotówce. Bez żadnych umów, programów, kontrolowania wydatków. Wygrasz lub nie- najważniejsze, że opowiesz o swojej zajawce, a może ktoś z publiczności podpowie ci, jak spełnić marzenie lub zgłosi się do pomocy w jego realizacji.

Wszystkie materiały do produkcji domowego piwa przez Stowarzyszenie Piwowarskie Podlasie funduje Współpracownia.

Pomysł możesz zgłosić do 11 września 2017, do godz. 19. Udział w Nocy Zajawki jest bezpłatny nawet dla osób niezarejestrowanych. Masz doskonały pomysł? Nie czekaj, opowiedz o nim!

 

Noc Zajawki #1

Zmiana Klimatu

25.09.2017 godz. 19

Organizatorzy: Biuro Warszawska 6, Współpracownia, DobreMiejsce.to

http://noc-zajawki.com

https://www.facebook.com/noc.zajawki

 

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook