Dodana: 13 luty 2018 14:53

Zmodyfikowana: 13 luty 2018 14:53

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową o Suwałkach

Do końca lutego do suwalskiego Urzędu Miejskiego powinny zgłosić się osoby, które chcą wziąć udział w III edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Suwałki. Władze Suwałk chcą nagrodzić najlepsze prace o naszym mieście. Do tej pory wpłynęło w sumie 6 prac i te osoby powalczą o nagrody o łącznej wartości 10.000 zł.

Ilustracja do artykułu praca-dyplomowa.jpg

Dzięki współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Suwałkach gala, na której podsumowana zostanie III edycja zorganizowana będzie z udziałem środowiska naukowego suwalskiej uczelni – to jedna z nowości, które będą charakteryzować III edycję konkursu.

Tak jak w roku ubiegłym konkurs nakreśla wstępną  listę tematów i zagadnień do zbadania, które są istotne z punktu widzenia suwalskiego samorządu. Lista została opracowana i porusza bardzo szeroki wachlarz zagadnień. Mamy nadzieję, że studenci pochodzący nie tylko z Suwałk ale i z całego kraju uznają, że te propozycje są ciekawe i warte zainteresowania.

Prace konkursowe będą przyjmowane przez Kancelarię Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1, 16-400 Suwałki w terminie do 28 lutego 2018 r.

Szczegóły

za: UM Suwałki

facebook