Dodana: 17 kwiecień 2018 08:54

Zmodyfikowana: 17 kwiecień 2018 08:54

Nie stój w kolejce – zarejestruj się do lekarza przez Internet, wymyśl hasło i wygraj tablet!

W terminie od 1 grudnia 2017r. do 30 kwietnia 2018r. każda pełnoletnia osoba, która zarejestruje się do lekarza specjalisty, otrzyma potwierdzenie wizyty może zdobyć jednego z pięciu tabletów marki HUAWEI MediaPad T3 10 LTE.

Ilustracja do artykułu Bez nazwy 1.jpg

W związku z ogromnym zainteresowaniem konkursem "Nie stój w kolejce - zarejestruj się do lekarza przez Internet!", Zarząd Województwa Podlaskiego podjął decyzję o wydłużeniu czasu jego trwania i zmianie regulaminu w punktach dotyczących warunków udziału.

W obecnej formie, aby wziąć udział w konkursie należy:

- w terminie 1.12.2017-30.04.2018. dokonać elektronicznej rejestracji na wizytę w podmiocie leczniczym poprzez Portal Pacjenta Podlaskiego Systemu Informacyjnego e-Zdrowie

- po wysłaniu rezerwacji terminu, w okienku dotyczącym konkursu należy zaakceptować jego regulamin i kliknąć przycisk "Wyślij zgłoszenie"

- uzyskać od podmiotu leczniczego potwierdzenie terminu zarezerwowanej wizyty

- na adres konkurs.ezdrowie@wrotapodlasia.pl  wysłać hasło promujące Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie, opisujące korzyści korzystania z Portalu Pacjenta lub systemu e-Zdrowie.

Regulamin konkursu i lista podmiotów leczniczych biorących udział w konkursie znajduje się TUTAJ

Zapraszamy do udziału w konkursie!

 

***

Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie to rozwiązanie, którego powstało jako wynik realizacji projektu o tej samej nazwie. Postawionym celem przygotowania systemu był rozwój i poprawa dostępności mieszkańców województwa podlaskiego do publicznej służby zdrowia, a w szczególności usprawnienie kontaktu pacjenta z podmiotem leczniczym w zakresie pozyskiwania informacji o oferowanych usługach, rejestracja do lekarza bez konieczności wychodzenia z domu, uzyskanie dostępu do dokumentacji medycznej z poziomu własnego komputera, czy też możliwość jej sprawnego przekazywania pomiędzy podmiotami, w których leczy się pacjent.

W wyniku prowadzonych prac utworzony został więc system, który wspomniane powyżej usługi integruje na Portalu Pacjenta dostępnym pod adresem: ezdrowie.wrotapodlasia.pl  .

System oferuje obecnie:

  • możliwość zarejestrowania się przez Internet do prawie 300 poradni specjalistycznych w szpitalach województwa podlaskiego,
  • dostęp do własnej dokumentacji medycznej przez Internet,
  • stały dostęp do aktualności, nowości, programów profilaktycznych prowadzonych przez podmioty lecznicze województwa podlaskiego i nie tylko,
  • danych kontaktowych większości szpitali z terenu województwa.

 

facebook