Dodana: 30 czerwiec 2020 11:04

Zmodyfikowana: 30 czerwiec 2020 11:04

Lato z motorowodniakami i bezpłatne szkolenia w WOSiR Szelment

Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji (WOSiR) w Szelmencie wraz z Polskim Związkiem Motorowodnym i Narciarstwa Wodnego organizuje darmową naukę jazdy na nartach wodnych oraz wakebordzie dla dzieci ze szkół podstawowych. Zajęcia na jednym z najdłuższych wyciągów nart wodnych w Polsce odbędą się w najbliższy weekend (27-28.06).

Ilustracja do artykułu Szelment Festival-10.jpg

Dzieci i młodzież będą mogły przejść szkolenie z bezpieczeństwa oraz podstaw techniki dwóch emocjonujących wodnych dyscyplin sportowych.

- Poprzednie takie akcje okazały się strzałem w dziesiątkę, z całą pewnością będzie tak i w tym roku zapewnia Paweł Żuk, prezes WOSiR Szelment. - Jestem zbudowany przede wszystkim tym, że odciągniemy młodzież od komputerów, komórek i innych udogodnień dzisiejszej cywilizacji – podkreśla.

Chęć uczestnictwa można zgłaszać telefonicznie: 503 870 517 lub drogą e-mailową: biuro@wosir-szelment.pl. Ilość miejsc na szkolenie jest ograniczona.

Dzięki WOSiR Szelment narciarstwo wodne na Suwalszczyźnie rozwija się coraz prężniej. Wojewódzki Ośrodek może pochwalić się kilkukrotną organizacją ogólnopolskich i międzynarodowych zawodów w narciarstwie wodnym za wyciągiem oraz udziałem swoich zawodników w tej dyscyplinie sportowej.

źródło: WOSiR Szelment
oprac. Anna Augustynowicz
fot. Marcin Nawrocki

facebook