Dodana: 23 marzec 2020 08:48

Zmodyfikowana: 23 marzec 2020 08:48

240 tys. na inicjatywy lokalne i rozwój młodych organizacji w Podlaskim

Jesteś mieszkańcem, młodą organizacją z województwa podlaskiego? Masz głowę pełną pomysłów, które chcesz zrealizować w swoim otoczeniu? Nie masz środków na realizowanie działań? Wasza młoda organizacja chce wejść na wyższy poziom i się rozwijać?

Ilustracja do artykułu podlaskie lokalnie.png

Fundacja OKNO NA WSCHÓD zaprasza do udziału w konkursie dotacyjnym na inicjatywy lokalne oraz rozwój instytucjonalny młodych organizacji realizowany w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Podlaskie Lokalnie www.podlaskielokalnie.pl

Celem Programu jest rozwój społeczeństwa obywatelskiego, wzmacnianie trzeciego sektora i wspólnot lokalnych oraz wspieranie oddolnych inicjatyw społecznych i młodych organizacji pozarządowych.

 

INICJATYWY LOKALNE – dotacja do 5000 zł.

Środki na realizację działań w każdej ze sfer pożytku publicznego m.in. kultury, sportu, ekologii, wspierania rozwoju wspólnot i społeczności lokalnych, działania na rzecz seniorów, dzieci i młodzieży itp.

Nabór wniosków trwa do 25 marzec 2020 r., do godziny 23:59.

 

ROZWÓJ INSTYTUCJONALNY – dotacja do 4000 zł.

Młode organizacje mogą przeznaczyć środki na zakup sprzętu niezbędnego do funkcjonowania organizacji (komputery, drukarki itp.), wyposażenie biurowe, podniesienie kwalifikacji pracowników/wolontariuszy organizacji itp.

Nabór wniosków trwa do 03 kwietnia 2020 r., do godziny 23:59.

 

Wnioski można składać przez Generator, więcej informacji na www.podlaskielokalnie.pl

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursach dotacyjnych oraz do przekazywania informacji o możliwości uzyskania dofinansowania również innym zainteresowanym.

 

https://www.facebook.com/podlaskielokalnie/

Podlaskie Lokalnie 2020 (Promocyjny) https://www.youtube.com/watch?v=2HF08vqzGuc

Podlaskie Lokalnie 2018/19 (Podsumowanie) https://www.youtube.com/watch?v=VHowjkSqO0s 

 

źródło: Fundacja OKNO NA WSCHÓD

 

facebook