Dodana: 29 maj 2020 14:02

Zmodyfikowana: 29 maj 2020 14:02

Zabawy Literackie online z Krzysztofem Szubzdą w Książnicy Podlaskiej

„Rozbudzicie w sobie wrażliwość na słowo, aktywujecie literacki zmysł, podwyższycie kompetencje językowe” – zachęca do udziału w Zabawach Literackich Krzysztof Szubzda, polski aktor kabaretowy. Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza do udziału w wydarzeniu w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 10 na swoim koncie na Facebooku.

Ilustracja do artykułu Zabawy literackie.jpg

W czasie Zabaw Literackich Krzysztof Szubzda udowodni jak bardzo ważna w naszym życiu jest potrzeba dbałości o język ojczysty. Zaprezentuje blisko 40 zabaw literackich, w których możemy uczestniczyć na fanpage’u Książnicy Podlaskiej na Facebooku.

Partnerami medialnymi projektu są TVP3 Białystok, Polskie Radio Białystok, Wrota Podlasia, podlaskisenior.pl, BIA24, „Epea. Pismo literackie”. Natomiast partnerem zadania jest Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” Region Olsztyńsko-Białostocki.

Zadanie jest realizowane w ramach projektu „Bibliotek@ON”, na który Książnica Podlaska otrzymała dofinansowanie w ramach programu dotacyjnego Narodowego Centrum Kultury „Kultura w sieci”.

Źródło/fot.: Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku

oprac. Cezary Rutkowski

facebook