Dodana: 6 marzec 2018 08:59

Zmodyfikowana: 6 marzec 2018 08:59

Alosza Awdiejew wystąpi w Białymstoku

„Moje ulubione piosenki” to nowy koncert Aloszy Awdiejewa wraz z zespołem, w którym artysta zaśpiewa piosenki najbliższe jego sercu. Przy dźwiękach rosyjskich i cygańskich romansów usłyszymy utwory, które od lat trafiają prosto w serca kolejnych pokoleń odbiorców i przenoszą nas w świat starych, portowych uliczek Odessy. Z pewnością nie zabraknie niezwykłej energii, charakterystycznego klimatu i ogromnej pogody ducha. Koncert już 6 marca 2018 r.w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Ilustracja do artykułu Alosza_Awdiejew6-kopia 2_preview.jpeg

 

Muzyczna podróż, w którą Alosza Awdiejew, wraz z niezastąpionymi: Markiem Piątkiem i Kazimierzem Adamczykiem, zapraszają widza podczas swoich koncertów jest prawdziwą, duchową ucztą. Przy dźwiękach cygańskich i rosyjskich romansów przez kilka godzin przywołany zostanie smak zapomnianych już historii. Na własnej skórze odczujemy chłód nocy, jak i ciepło bijące z dogasającego ogniska. Nie zabraknie również odeskich i żydowskich piosenek ulicznych, a idąc wąskimi ulicami sztetli i podmiejskich kamienic, cofniemy się w czasie i dotkniemy historii, która odeszła w niepamięć.

 

Wszystko to powoduje, że koncerty Aloszy Awdiejewa nieodmiennie stanowią niezwykłe przeżycie dla całej widowni. Artysta jak nikt potrafi budować relację z każdą z osób siedzących na sali. Nie ma znaczenia czy jest to mała krakowska scena Piwnicy pod Baranami, czy wielotysięczne widownie polskich sal koncertowych. Energia, przekaz i dialog, którym jest każdy występ, są niezmienne.

 

Jubileuszowy koncert artysty odbędzie się 6 marca w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Bilety można kupić w kasach przy ulicy Odeskiej, a także zamówić na stronie internetowej twojekoncerty.pl 

 

facebook