Dodana: 29 październik 2007 08:42

Zmodyfikowana: 29 październik 2007 08:42

Wigry na czwartym miejscu

Piłkarze suwalskich Wigier wskoczyli na wysokie, czwarte miejsce w trzeciej lidze.

Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka pokonali w ten weekend 2:1 Nadnarwiankę Pułtusk. Wszystkie gole padły w drugiej połowie.

W 49 minucie Tomasz Kotwica wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Tomaszu Chmielewskim, a dziewięć minut później Ivan Todorov dobił piłkę po strzale Daniela Ołowniuka. W końcówce przycisnęli gospodarze. Efektem była bramka w 88 minucie, którą strzelił Artur Salamon.

W innych meczach tej kolejki: Warmia Grajewo zremisowała 2:2 z Radomiakiem Radom, Freskovita Wysokie Mazowieckie wygrała w Łodzi z SMS-em 2:1, Orzeł Kolno przegrał z Olimpią Elbląg 2:4, Concordia Piotrków Trybunalski wygrała 1:0 z Dolcanem Ząbki 1:0, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie przegrała 0:2 z OKS-em Olsztyn, Mazowsze Grójec przegrało 0:2 z Sokołem Aleksandrów Łódzki, a Świt Nowy Dwór Mazowiecki wygrał 2:1 ze Stalą Głowno.
W tabeli na prowadzeniu Freskovita-31 pkt, przed Concordią 29, OKS-em- 28 i Wigrami- 25 punktów. W najbliższy weekend suwalczanie podejmą Świt Nowy Dwór, a za dwa tygodnie pojadą do Głowna. będzie to ostatni mecz rudny jesiennej.

źródło: Radio5