Dodana: 3 sierpień 2021 13:49

Zmodyfikowana: 3 sierpień 2021 13:50

Podlascy przedsiębiorcy zakwalifikowani do udziału w misji gospodarczej w Dubaju

Biuro Obsługi Inwestorów i Promocji Gospodarczej UMWP zakończyło 16 lipca nabór przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa podlaskiego na udział w misji gospodarczej i podlaskim seminarium biznesowym w Dubaju. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-22 października podczas Wystawy Światowej EXPO 2020.

Dubaj

W wyniku przeprowadzonego naboru, decyzją Komisji Oceniającej, zgodnie z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa przedsiębiorców, do udziału w ww. wydarzeniu zostały zakwalifikowane następujące podmioty:

  • TMT Sp. z o.o.
  • P.H.U. „Inter-Tech” Piotr Jankowski
  • Wald-Gold Sp. z o.o.
  • 4Szpaki Sp. z o.o.

Gratulujemy zakwalifikowanym przedsiębiorcom.

Ocena złożonych formularzy zgłoszeniowych znajduje się w pliku zamieszczonym na dole strony.

Misja gospodarcza w Dubaju organizowana jest w ramach projektu Promocja gospodarcza Województwa Podlaskiego pn. „Podlaskie – naturalna droga rozwoju” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w kolejnych misjach gospodarczych organizowanych przez Biuro Obsługi Inwestorów i Promocji Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego zapraszamy do systematycznego odwiedzania strony investinpodlaskie.pl, gdzie publikowane będą szczegóły przyszłych wyjazdów oraz warunki uczestnictwa.

oprac.: Cezary Rutkowski
fot.: pixabay

 

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook