Dodana: 17 wrzesień 2020 10:48

Zmodyfikowana: 17 wrzesień 2020 10:48

Sukces zapaśnika KS Wschód na Mistrzostwach Polski

Białostocki zapaśnik Andrzej Shlyaga na podium Mistrzostw Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym. Zawodnik reprezentował klub KS Wschód.

12 września roku w Siedlcach na Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu wolnym, Andrzej Shlyaga zdobył wicemistrzostwo Polski w kategorii do 79 kg. Zawodnik stoczył cztery walki z których trzy wygrał, a w finale uległ starszemu o dwa lata zapaśnikowi z Włodawy. W turnieju wzięło udział 104 zawodników z całej polski i stoczono 163 walki.

Turniej na żywo oglądali m.in. Prezes Polskiego Związku Zapaśniczego Pan Andrzej Supron, Wiceprezes do stylu wolnego Pan Ryszard Niedźwiecki oraz dyrektor sportowy PZZ Pan Artur Albinowski, a walki sędziował Karol Łebkowski z Łomży - członek zarządu PZZ.

oprac.: Kamil Timoszuk