Dodana: 12 styczeń 2021 08:35

Zmodyfikowana: 12 styczeń 2021 08:51

Odnowiono bazę treningową UKS Dojlidy

Dobiegł końca remont w Zespole Szkół Rolniczych w Białymstoku, gdzie na co dzień trenują zawodniczki i zawodnicy UKS Dojlidy. Metamorfozę przeszły mała sala gimnastyczna, magazynek na sprzęt, szatnie i pokój trenerów.

Odnowiona sala treningowa UKS Dojlidy z oświetleniem, czerwoną podłogą i niebieskimi stołami do gry

Zakres prac obejmował wymianę instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, przebudowę i malowanie ścian. Wymieniono parapety, zamontowano nową podłogę i rolety. Przeprowadzono generalny remont dwóch szatni, wyposażono pokój trenerów, szatnię, magazynek. Zamontowano także nowa wentylację.

Menadżer Dojlid Białystok Piotr Anchim nie ukrywa radości z faktu, że jego podopieczni mogą trenować na obiekcie, którego pozazdrościłby niejeden klub w Polsce.

- Remont trwał cztery miesiące - od września do końca grudnia. Zawodnicy mają do dyspozycji nowoczesną salę treningową i szatnie, gdzie mogą wziąć prysznic po zajęciach. To bardzo ważne, aby zawodnicy mieli komfortowe warunki. Rozwijamy się jako klub i to widać także na tym przykładzie - mówi Anchim.

Oświetlenie sali spełnia normy ITTF (Światowej Organizacji Tenisa Stołowego), ciemne kolory ścian kontrastują z białą piłeczką, a wentylacja mechaniczna sprawia, że do sali treningowej i do szatni nie będzie wkradała się wilgoć.

 

żródło/fot.: UKS Dojlidy

facebook