Dodana: 28 maj 2019 13:09

Zmodyfikowana: 29 maj 2019 08:10

Firma BIATECH wypromuje się na targach w Kielcach

Blisko 50 tys. zł z Regionalnego Programu Operacyjnego – Zarząd Województwa Podlaskiego na wtorkowym (28 maja br.) posiedzeniu przyznał dofinansowanie kolejnej firmie z naszego regionu, która weźmie udział w targach branżowych.

Posiedzenie zarządu. Cztery osoby.

Przedsiębiorstwo BIATECH zajmuje się konserwacją, przeglądami i naprawą sprzętu przeciwpożarowego. Dostarcza profesjonalne rozwiązania z dziedziny ochrony przeciwpożarowej, motoryzacji, urządzeń wspomagających hydranty, gaśnice oraz wodociągi. Należy do grona producentów bezpiecznych i nowoczesnych technologii serwisowych. Teraz otrzymało możliwość promocji podczas Kielce Work Safety-Expo 2019 – Międzynarodowych Targów Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych.

Dzięki udziałowi w wydarzeniu firma będzie miała szansę zdobycia nowych odbiorców z rynków zagranicznych, na których w przyszłości chce się rozwijać – Niemcy i kraje skandynawskie. Ponadto jest zainteresowana współpracą z innymi kontrahentami, m.in. z Wielkiej Brytanii, Litwy, Łotwy, Estonii, Czech i Słowacji.

Projekt firmy BIATECH został pozytywnie oceniony w ramach konkursu z RPOWP, poddziałania 1.4.1 – Promocja przedsiębiorczości oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej województwa. Jest wart 83 tys. zł, zaś dotacja z Regionalnego Programu Operacyjnego przekracza 48 tys. zł. 

Konkurs przeprowadzany jest etapami, podzielony został bowiem na rundy. Za nami rozstrzygnięcie rundy II, której nabór trwał od 1 marca do 31 marca br. Niebawem nastąpi także rozstrzygnięcie zakończonej w kwietniu rundy III, a przypominamy, że trwa runda IV, podczas której wnioski o dofinansowanie można składać do 31 maja. Ostatnią – V rundę konkursową zaplanowano na czerwiec.

kg

facebook