Promocja

Lista aktualności

 • Wernisaż wystawy fotograficznej Województwa Podlaskiego w Dolnej Austrii

  Miniaturka artykułu
  2017-09-14 14:14:39

  11 września 2017 r. w St. Pölten (Dolna Austria) - Stefan Krajewski, Członek Zarządu Województwa Podlaskiego wspólnie z panią Johanną Mikl-Leitner, Premier Dolnej Austrii oraz panem Hansem Penzem, Prezydentem Landu Dolnej Austrii uroczyście otworzyli wystawę pt. „Zapewnia się atmosferę życzliwości” autorstwa Tomasza Tomaszewskiego. Na wernisaż wystawy przybyła również pani Monika Szmigiel-Turlej Chargé d'affaires a.i. .

 • Kolory Prawosławia. Polska. Promocja albumu fotograficznego w Brukseli

  Miniaturka artykułu
  2017-09-13 10:56:22

  Kolejne wystawy otwarte. Po Wilnie, Helsinkach, Sankt Petersburgu i Moskwie przyszedł czas na Brukselę. 8 września 2017 r. w polskiej parafii prawosławnej w Brukseli otwarto wystawę „Kolory Prawosławia. Polska”.

 • Delegacja województwa podlaskiego na międzynarodowej wystawie Astana Expo 2017

  Miniaturka artykułu
  2017-09-08 08:37:23

  Delegacja województwa podlaskiego, której przewodniczy Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński bierze udział w międzynarodowej wystawie Astana Expo 2017. W jej skład wchodzą firmy z regionu, dyrektorzy i pracownicy departamentów odpowiedzialnych za promocję województwa i obsługę inwestorów i eksporterów oraz przedstawiciele dwóch klastrów: Klastra Obróbki Metalu i Wschodniego Klastra Budowlanego.

 • Delegacja UMWP w Kazachstanie podczas Expo 2017 Astana

  Miniaturka artykułu
  2017-08-22 08:25:26

  Członek Zarządu Województwa Podlaskiego Bogdan Dyjuk, dyrektor Departamentu Współpracy z Zagranicą i Promocji Magdalena Łyżnicka-Sanczenko i zastępca dyrektora Departamentu Edukacji, Sportu i Turystyki Paweł Jessa uczestniczą z kilkudniową wizytą w Astanie (Kazachstan), gdzie trwa wystawa Expo 2017. Delegacja do Astany jest kolejnym krokiem w ramach strategii budowy i rozwoju kontaktów gospodarczo-kulturalnych UMWP z Republiką Kazachstanu.

 • Na kulinarnym szlaku wschodniej Polski. Spotkajmy się w Drohiczynie

  Miniaturka artykułu
  2017-07-30 13:41:15

  Obiecywaliśmy i słowa dotrzymujemy – przyznaje Stefan Krajewski, Członek Zarządu Województwa Podlaskiego. - Po województwie lubelskim i podkarpackim to właśnie w podlaskim Drohiczynie odbywa się II edycja przedsięwzięcia „Na kulinarnym szlaku wschodniej Polski” – wspólnego festiwalu promocyjnego trzech województw.

 • „Kolory Prawosławia. Polska”. Promocja albumu fotograficznego w Sankt Petersburgu i Moskwie

  Miniaturka artykułu
  2017-07-28 14:34:40

  Kolejne wystawy otwarte. Po Wilnie i Helsinkach, przyszedł czas na Sankt Petersburg i Moskwę gdzie wydarzenie odbyło się pod patronatem Cyryla, Patriarchy Moskiewskiego i całej Rusi oraz Sawy, Metropolity Warszawskiego i całej Polski. W tych miejscach było równie pięknie i dostojnie jak w poprzednich.

 • „Kolory Prawosławia. Polska”. Promocja albumu fotograficznego w Wilnie, Helsinkach, Petersburgu i Moskwie

  Miniaturka artykułu
  2017-07-26 10:40:40

  W piątek, 14 lipca prawosławna grupa młodzieży, sympatyków i wolontariuszy serwisów cerkiew.pl i orthphoto.net oraz chórzystów z Białegostoku wyruszyła na północ Europy, by uczestniczyć w oficjalnych otwarciach wystawy „Kolory Prawosławia. Polska” w czterech miastach: Wilnie, Helsinkach, Petersburgu i Moskwie.

 • Wizyta samorządowców z Województwa Podlaskiego w Brukseli

  Miniaturka artykułu
  2017-06-05 09:57:36

  W dniach 31 maja – 2 czerwca 2017 r. Biuro Regionalne Województwa Podlaskiego w Brukseli zorganizowało wizytę studyjną „Wspólna Polityka Rolna UE. Wdrażanie LEADER – RLKS”. Uczestnikami wizyty byli pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego oraz Stefan Krajewski Członek Zarządu Województwa Podlaskiego.

 • Podlaskie na włoskich portalach społecznościowych

  Miniaturka artykułu
  2017-05-23 13:53:49

  Rozpoczęła się internetowa promocja województwa podlaskiego skierowana do turysty włoskiego. Projekt realizuje zagraniczny ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Rzymie we współpracy z Departamentem Edukacji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

 • Podlaskie liderem konglomeratu podczas Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast

  Miniaturka artykułu
  2017-05-09 11:02:09

  Po raz dwunasty z rzędu Województwo Podlaskie będzie współorganizatorem Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast. Po raz trzeci przypadł nam zaszczyt odgrywania kluczowej roli przy organizacji konferencji, która odbędzie się w Brukseli. W dniach 9 – 12 października 2017 roku Europejski Tydzień Regionów i Miast obchodził będzie swoje 15 urodziny. Jest to moment, zarówno spojrzenia wstecz, jak i w przyszłość oraz stawienia czoła wyzwaniom związanym z polityką regionalną i miejską UE, która tak jak i dziś powinna być kontynuowana w przyszłości.

facebook