Promocja gospodarcza

 • Tipica Italiana pod logo Grupy Chorten

  Miniaturka artykułu
  2019-06-10 22:07:06

  Największy specjalistyczny sklep z produktami ze słonecznej Italii w północno-wschodniej Polsce wszedł do Grupy Chorten, z którą współpracuje już 1600 sklepów, by rozszerzyć ofertę o wybrane produkty.

 • Silna reprezentacja Klastra Obróbki Metali na targach Subcontracting

  Miniaturka artykułu
  2019-05-30 10:40:48

  Od 4 do 7 czerwca br. w Poznaniu odbędą się targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting. To jedna z najważniejszych imprez w Polsce dla Klastra Obróbki Metali, który w tym roku po raz kolejny został jej partnerem merytorycznym. Na wspólnym stoisku zaprezentuje się aż kilkanaście podmiotów, poszukujących kontrahentów i partnerów biznesowych, zainteresowanych nawiązaniem współpracy z kolejnymi polskimi i zagranicznymi firmami.

 • Targowy maraton Cynkometu

  Miniaturka artykułu
  2019-05-27 08:45:34

  Litwa, Niemcy, Węgry, Serbia, Czechy i Rumunia – to kraje, które ostatnio odwiedził Cynkomet, prezentując na tamtejszych targach swoje najnowsze maszyny rolnicze. Efekty targowej ekspansji już są widoczne – kolejny rok spółka podwaja przychody z eksportu.

 • Garmażerka od „Lecha” przyjedzie do domu

  Miniaturka artykułu
  2019-05-24 08:17:06

  Podlaski producent wyrobów garmażeryjnych „LECH Garmażeria Staropolska” wprowadza nową usługę – dostawy zakupów do klienta. Na początek usługę realizował będzie sklep firmowy przy ul. Gajowej.

 • Maszyny Promotechu zadebiutowały na targach we Włoszech

  Miniaturka artykułu
  2019-05-21 14:21:31

  Szeroka oferta innowacyjnych urządzeń Promotechu spotkała się z dużym zainteresowaniem kontrahentów podczas międzynarodowych targów Lamiera 2019 w Mediolanie. Majowe targi Lamiera we Włoszech to międzynarodowa wystawa branży metalowej, prezentująca najnowsze technologie w zakresie technologii cięcia, spawania oraz obróbki powierzchni. Przygotowania Promotechu do udziału w tej imprezie rozpoczęły się już rok temu – z chwilą nawiązania współpracy z nowym dystrybutorem we Włoszech, firmą SSQ.

 • Mlekpol w gronie ekspertów Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach

  Miniaturka artykułu
  2019-05-16 11:22:46

  Chiny to ważny dla Polski rynek wymiany handlowej, którego wartość szacuje się w miliardach euro. Oceną współpracy i perspektywami relacji Polsko-Chińskich podczas Kongresu w Katowicach zajęli się zaproszeni eksperci i ekonomiści. O swoich doświadczeniach w budowaniu relacji i współpracy handlowej z chińskimi partnerami opowiadała Małgorzata Cebelińska, dyrektor handlu Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie.

 • Zielone technologie siłą Podlaskiego

  Miniaturka artykułu
  2019-05-15 14:54:27

  W ciągu ostatnich lat stała się jednym z czołowych ekspertów w dziedzinie zdecentralizowanych technologii oczyszczania ścieków dla domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej czy przemysłowych. 10-lecie powstania firmy Aquatech S.A. było powodem wizyty w jej siedzibie wicemarszałka Marka Olbrysia.

 • Piknik Poznaj Dobrą Żywność „Polska smakuje” z udziałem podlaskiej firmy

  Miniaturka artykułu
  2019-05-14 08:27:35

  Łaciate, Milko, Maślanka Mrągowska, Mazurski Smak to tylko niektóre marki produktów obecnych na stoisku Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie podczas Pikniku Poznaj Dobrą Żywność „Polska smakuje”. Piknik odbywał się 11 maja na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Odwiedzający stoisko Mlekpolu mogli spróbować doskonale znanych i lubianych serów, jogurtów, kefirów i maślanek oraz zupełnie nowych produktów Spółdzielni.

 • Pierwsze centrum badawczo-rozwojowe na Podlasiu

  Miniaturka artykułu
  2019-04-29 12:47:47

  Firma Greenko, spółka z o.o. mieszcząca się w białostockim Parku Naukowo-Technologicznym, jako pierwsza na Podlasiu otrzymała status centrum badawczo-rozwojowego (CBR). Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii włączyło ją do prestiżowego i elitarnego grona przedsiębiorstw, mających wspierać polski biznes w zakresie innowacji.

 • CYNKOMET rozszerza sieć dystrybucji. Zaplecze w centrum Polski

  Miniaturka artykułu
  2019-04-25 09:42:19

  Wraz ze wzrostem produkcji Cynkomet z Czarnej Białostockiej sukcesywnie rozwija swoją sieć sprzedaży. Producent rozpoczął współpracę z wyszkowską firmą Zaplecze Farmera, która będzie sprzedawać jego maszyny w centralnym regionie Polski.

facebook