Dodana: 18 luty 2016 13:26

Zmodyfikowana: 23 luty 2016 12:12

Rusza 14. edycja Przeglądu Małych Form Teatralnych Dramat i tragedię pozostaw teatrowi

Witamy po przerwie wakacyjnej, nie tylko dotychczasowych uczestników naszego przedsięwzięcia, ale i nowych, którzy zechcą z nami pracować na scenie teatralnej podczas realizacji najważniejszych założeń 14. edycji przeglądu małych form teatralnych.

Ilustracja do artykułu 0x0.jpg

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 28 kwietnia 2016 r.

Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie formularza karty zgłoszenia i przesłanie go w wersji papierowej (formularz wypełniamy tylko na komputerze) do dnia 28 kwietnia 2016 r. na adres: Departament Edukacji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, ul. Kard. St. Wyszyńskiego 1,15-888 Białystok oraz elektronicznie (jako załącznik, bez formatowania i bez zabezpieczeń typu pdf) na adres: urszula.zukowska@wrotapodlasia.pl.

Posiedzenie komisji konkursowej odbędzie się 10 maja 2016 r. w WOAK Spodki (ul. Św. Rocha 14, Białystok). Natomiast Gala finałowa planowana jest 3 czerwca w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki.

Aktualności na temat 14. edycji Przeglądu Małych Form Teatralnych „Dramat i tragedię pozostaw teatrowi” umieszczane są na bieżąco na portalu informacyjnym UMWP Wrota Podlasia w dziale Edukacja→Dramat i tragedię pozostaw teatrowi→14. edycja.

Uwaga!

Wszystkim, którzy uczestniczą w naszym projekcie, przypominamy o regulaminie Przeglądu. Czas prezentacji nie powinien przekroczyć 20 minut. Łączny czas przygotowania (montażu i demontażu scenografii) zespołu do występu w trakcie eliminacji strefowych oraz zespołów, które zakwalifikują się do gali finałowej nie może przekroczyć 10 minut. Pojedyncze rekwizyty (stół, krzesła, odtwarzacz, itp.) zapewnia organizator, natomiast elementy scenografii poszczególnych spektakli, zespół zapewnia we własnym zakresie.

Urszula Wasyluk-Żukowska | 85 66 54 536
urszula.zukowska@wrotapodlasia.pl | osobiście w urzędzie:

Referat Edukacji
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1
15-888 Białystok
III piętro, pokój 324

Pliki do pobrania

facebook