Akcje Promocyjne

 • Podlaskie Siła !

  Miniaturka artykułu
  2015-06-08 08:00:45

 • Zmysłowe Podlaskie

  Miniaturka artykułu
  2015-06-08 08:00:38

  Zmysłowe Podlaskie to nowa akcja promocyjna Województwa Podlaskiego. Podczas letnich miesięcy w najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejscach w Polsce, odbywają się eventy promujące walory województwa. Cieszącej się dużą popularnością występy podlaskich aktorów i tancerzy można było zobaczyć w Gdańsku, Mikołajkach, Zakopanem. Kolejna odsłona akcji juz 1 września w Poznaniu. Poniżej prezentujemy relację z akcji Zmysłowe Podlaskie.

 • Wystawa „Zapewnia się atmosferę życzliwości” Tomasza Tomaszewskiego.

  Miniaturka artykułu
  2015-06-02 12:21:05

  Po blisko rocznej współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego ze światowej sławy fotografem Tomaszem Tomaszewskim, przejechaniu wzdłuż i wszerz terenu województwa, powstał wyjątkowy fotoreportaż, którego ideą jest pokazanie różnorodności kulturowej i przyrodniczej Podlaskiego.

 • Kraków - fotoreportaż

  2014-08-05 07:58:09

   

 • Dingolfing- fotoreportaż

  2014-07-18 09:51:01

   

 • Podlaskie: WIELOMA JĘZYKAMI!

  2014-07-18 09:40:59

  to najlepszy dowód na to, że województwo podlaskie jest jednym z najbardziej zróżnicowanych etnicznie  miejsc w Polsce, a bogactwo występujących tu kultur i języków zachwyca, ale pobudza też wyobraźnię i inspiruje. Podczas wieczornego koncertu podlaską mozaikę językową wyśpiewa multinstrumentalistka Karolina Cicha.

 • Podlaskie: ALEF!

  2014-07-18 09:16:58

  to przeświadczenie, że region jest idealnym miejscem do życia. Harmonia
  i spokój uznawane są za przez wielu za jego esencję. Zdaniem innych są nimi piękno przyrody oraz atmosfera życzliwości. Już bez różnicy, zachwycają wszystkich – tych, którzy mieszkają tu od urodzenia, jak i wędrowców przybywających tu po raz pierwszy. Najlepszym miejscem na świecie stało się Podlaskie dla Wiktora Wołkowa, najbardziej gościnnym dla Tomasza Tomaszewskiego. Dlaczego? Odpowiedzą ich fotografie prezentowane na trzech wystawach eksponowanych na Krakowskim Przedmieściu.

 • Podlaskie: ROOM ROOM!

  2014-07-18 09:13:54

  to instalacja artystyczna autorstwa Karoliny Maksimowicz, która w monochromatycznej formie zaprezentuje modernistyczne wnętrze użytkowe. Projekt powstał w ramach festiwalu Original Source Up To Date, którego pomysłodawcą jest Jędrzej Dondziło, znany szerzej jako Dj Dtekk. Jako uzupełnienie dzieła, ukazującego stylistykę i wyposażenie dawnych mieszkań, Dtekk przygotuje muzyczne eksperymenty z nutą ambientalną, które pozwolą przenieść się w nieosiągalne zwykle obszary, oddalone o mile świetlne od wielkomiejskiego zgiełku, banału i codzienności.

 • Podlaskie: TANIEC!

  2014-07-18 09:11:13

  to pokaz taneczny artystów ze studia tańca Fair Play Crew, którzy w składzie Roofi, Niecik, Bzyga, Kruk i Blacha, zaproszą przechodniów do udziału w prowadzonych przez siebie warsztatach. Będzie to jedyna w swoim rodzaju okazja do doskonalenia kunsztu tanecznego pod czujnym okiem mistrzów tańca rodem z Podlaskiego, których talent można było oglądać dotychczas w programach telewizyjnych X-Factor, Mam Talent i The Voice of Poland.

 • Podlaskie: AKCJA!

  2014-07-18 09:09:22

  to Interaktywna gra na żywo, która za pomocą obrazu video prezentuje najbardziej atrakcyjne miejsca województwa. W instalacji wykorzystano specjalnie wykonane rowery typu cruiser, promujące zarówno aktywną turystykę i ekologię, ale też nowoczesny design autorstwa lokalnych projektantów. Uczestnik gry jadąc na prawdziwym rowerze „przemierza” wraz z filmowym obrazem najciekawsze zakątki regionu, odkrywając jego naturę i kulturę. Dla uatrakcyjnienia zabawy rowerom i uczestnikom nadano postaci podlaskich zwierząt- łosia i żubra, a rywalizujący ze sobą gracze zdobywają też punkty. Interaktywna wyprawa w plener na jedynych w swoim rodzaju, pięknych i oryginalnych rowerach zainstalowana zostanie w równie wyjątkowym obiekcie. Nieomal kosmiczna kopuła – dzieło designerów związanych z festiwalem Original Source Up To Date – z pewnością nie ujdzie uwadze osób przechadzających się Traktem Królewskim.

facebook