Dodana: 21 lipiec 2017 08:54

Zmodyfikowana: 21 lipiec 2017 08:54

PATRONAT. Dni Drohiczyna – Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski już w ostatni weekend lipca

Drohiczyn świętować będzie z przedstawicielami trzech województw: lubelskiego, podlaskiego i podkarpackiego, którzy zaprezentują kulturę i tradycje swoich regionów. Impreza będzie także doskonałą okazją do poznania produktów regionalnych i posmakowania potraw typowych dla kuchni trzech województw.

Ilustracja do artykułu 2017.07.20. - dni-drohiczyna.jpg

28-30 LIPCA

Dni Drohiczyna uatrakcyjnią wydarzenia towarzyszące, takie jak: Kino plenerowe, Rajski Spływ Kajakowy rzeką Bug, oraz Zawody Spławikowe. Wydarzenie uświetnią także występy gwiazd: Jacka Stachurskiego, formacji Podoba Mi się i D-Bomb.

Drohiczyn jak i jego okolice prezentują wiele atrakcji, zarówno dla młodszych, jak i trochę starszych gości. Z pewnością każdy, kto odwiedzi miasto, w jego historii, kulturze, zabytkach czy też w nadbużańskim klimacie, odnajdzie dla siebie coś, co sprawi, że wróci tu jeszcze nie jeden raz. Zapraszamy na tegoroczne Dni Drohiczyna – Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski. Niech to wydarzenie będzie inspiracją do przyjazdu do Drohiczyna, a później do regularnych powrotów do nadbużańskiego grodu.

facebook