Wyniki IV Międzynarodowego Turnieju Judo
27 października, w Łapach odbył się IV Międzynarodowy Turniej Judo im. Antoniego Laszuka w którym wzięło udział 127 zawodników, z Litwy, Estonii, Ukrainy oraz wielu klubów z Polski.
Zawody były rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych, młodszej 1995-96 oraz starszej 1991-94.
Wyniki kategorii 1995-96:
• waga +50kg.
1.Dżugas Jumas – Litwa
2.Wyszyński Jakub – UKS „Narew” Łapy
3.Maliński Beniamin – Gwardia Olsztyn
3.Jackiewicz Jan – UKJ AON
• waga 50kg.
1.Cukanovas Antanas - Litwa
2.Jacyna Krystian – Litwa
3.Stuldych Dominik – Zryw Łowicz
3.Dauksevicius Powilas – Litwa
• waga 46kg.
1.Żenaitaitis Evidas – Litwa
2.Ermolin Oleksandr – Ukraina
3.Gaidamavicius Ignotas – Litwa
3.Rybinas Regimantas – Litwa
• waga 42kg.
1.Valvonis Valius – Litwa
2.Maslauskas Edwerdas – Litwa
3.Vendogas Ignas – Litwa
3.Terlecki Hubert – Politechnika Białostocka
• waga 39kg.
1.Jakubavicius Marius – Litwa
2.Slusar Ewgen – Ukraina
3.Radgowski Paweł – Politechnika Białostocka
3.Prigodin Ajunas – Litwa
• waga36kg.
1.Bogużas Rapolas – Litwa
2.Jabłoński Antoni – Żubr Hajnówka
3.Pipczuk Dmytro – Ukraina
3.Wyszyński Mateusz – Politechnika Białostocka
Wyniki kategorii 1991-94:
• waga +90kg.
1.Matyszewski Paweł – Budo Dęblin
2.Riivo Asto – Estonia
• waga 90kg.
1.Aukstuolis Teodoras – Litwa
2.Mihkel Joemagi – Estonia
• waga 81kg.
1.Brzeziński Mariusz – UKJ AON
2.Gadzilievicius Mantas – Litwa
3.Edorenko Artem – Ukraina
3.Czmak Maciej- Żubr Hajnówka
• waga 73kg.
1.Korniluk Arek – Żubr Hajnówka
2.Warzęchowski Piotr – UKS Rekord
3.Rutkauskas Mykolas – Litwa
3.Karmaza Mindaugas – Litwa
• waga 66kg.
1.Brodowski Sebastian – Vis Skierniewice
2.Chojnowski Rafał – UKS „Narew” Łapy
3.Meronen Rauno – Estonia
3.Junna Martin – Estonia
• waga 60kg.
1.Rudnickij Maksim – Ukraina
2.Semiru Achmed – Litwa
3.Pegza Igor – UKJ AON
3.Tipsas Algrida – Litwa
• waga 55kg.
1.Roopson Roger – Estonia
2.Jerpyliovas Aleksandras – Litwa
3.Zacheja Maciej – UKJ 225
3.Banaszek Dominik – UKJ 225
• waga 50kg.
1.Twarowski Filip – Hetman Białystok
2.Murawski Bartosz – Hetman Białystok
• waga 46kg.
1.Szerszeniewski Przemysław – UKJ 225
2.Mizienckij Mikoła – Ukraina
3.Burba Mantas – Litwa
3.Roszkowski Adrian – UKS „Narew” Łapy