Dodana: 7 marzec 2019 11:33

Zmodyfikowana: 7 marzec 2019 11:33

Bezpłatne badanie słuchu w Suwałkach

W najbliższy poniedziałek, 11 marca suwalczanie będą mieli okazję nieodpłatnie zbadać słuch. Na badanie zaprasza Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT oraz ACS SŁUCHMED w godzinach 9.00-16.00 do sali konferencyjnej PRYZMAT-u (ul. Noniewicza 91).

Ilustracja do artykułu słuch.jpg

Badanie słuchu zajmie ok. 15 minut, a wyniki zostaną przekazane zaraz po badaniu. Dodatkowo, w trakcie trwania spotkania wykwalifikowany protetyk słuchu przeprowadzi prelekcję pt. ”Choroby uszu – diagnoza, leczenie profilaktyka”. Aby ustalić indywidualną godzinę wizyty, wymagany jest kontakt telefoniczny pod nr. tel.: 87 565 02 58 lub mailowy: pryzmat@pryzmat.org.pl.

Słuch to jeden z najważniejszych receptorów odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Niestety, wraz z wiekiem ulega on naturalnemu, stopniowemu i długotrwałemu procesowi osłabienia. Jego uszczerbek jest procesem nieodwracalnym i niemożliwym do zoperowania. Dlatego warto regularnie badać słuch niezależnie od wieku. Dzisiejsza technika daje nam wiele możliwości pozwalających na pozostanie w świetnym kontakcie ze światem dźwięków tak, abyśmy mogli żyć i w pełni z życia korzystać.

facebook