Dodana: 19 czerwiec 2019 08:45

Zmodyfikowana: 19 czerwiec 2019 08:45

TOP Inwestycje Polski Wschodniej 2019 czas zacząć

Do zgłaszania najciekawszych, prorozwojowych i najważniejszych dla mieszkańców inwestycji z terenu województw podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego zachęca PortalSamorzadowy.pl oraz Grupa PTWP, organizator Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku.

Konkurs ma za zadanie wskazanie inwestycji samorządów i ich spółek, a także inwestycji infrastrukturalnych i biznesowych, których efekt jest ważny dla regionu i jego mieszkańców.

Do udziału można zgłaszać zarówno inwestycje komunalne, jak też prywatne oraz dotyczące infrastruktury drogowej lub kolejowej. Ważne jest, aby były one zrealizowane w roku 2018, bądź zrealizowane w połowie na dzień 30 czerwca 2019 r. Tradycyjnie laureatów konkursu poznamy podczas uroczystej gali w trakcie Wschodniego Kongresu Gospodarczego (25-26 września 2019 r., Białystok).

Zgłoszenia należy przesyłać do 5 sierpnia 2019 r. na adres wskazany w regulaminie. W pierwszej połowie sierpnia 2019 r. powstanie lista nominowanych inwestycji, która zostanie opublikowana w serwisie PortalSamorzadowy.pl.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin dostępne są - link do strony.

mat. org/red.art

facebook