Dodana: 11 wrzesień 2019 15:11

Zmodyfikowana: 11 wrzesień 2019 15:11

Konkurs Technotalent 2019

Można już zgłaszać projekty do tegorocznej edycji konkursu Technotalent. Zainaugurowali ją wspólnie podczas wtorkowej (10 września 2019 r.) konferencji organizatorzy i partnerzy wydarzenia. Na zgłoszenia czekają do 15 października.

Ilustracja do artykułu Grafika na stronę.jpg

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, studenci, doktoranci i absolwenci w wieku od 18 do 35 lat. Do udziału w konkursie mogą się zgłaszać osoby indywidualne lub zespoły, wypełniając krótki formularz i udostępniając film lub prezentację swoich projektów.

W tegorocznej edycji uczestnicy konkursu będą mogli rywalizować w następujących kategoriach: Technika, Wyzwanie Społeczne, Biznes, Design, Technotalent Politechniki Białostockiej 2019, Technotalent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Podobnie jak w poprzednich latach zostanie również przyznana nagroda dla najlepszego zespołu uczniowskiego i opiekuna zwycięskiego projektu uczniowskiego. W Konkursie Technotalent 2019 do wygrania są nagrody finansowe, których łączna wartość wynosi 53 tys. zł oraz nagrody specjalne.

Dodatkowo zwycięzcy ze wszystkich kategorii Konkursu Technotalent 2019 otrzymają nagrodę w postaci  możliwości uczestnictwa w 2-dniowym specjalistycznym szkoleniu „Akademia Zarządzania Talentami” organizowaną przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

Każdy uczestnik konkursu ma szansę na udział w specjalnym programie wsparcia uzdolnionych osób z regionu północno-wschodniej Polski realizowanym przez Fundację TECHNOTALENTY i firmy partnerskie fundacji.

Organizatorem konkursu dla utalentowanych technicznie młodych ludzi jest Fundacja Technotalenty. Współorganizatorami są Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku oraz PKO Bank Polski. Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Partnerami konkursu są Województwo Podlaskie, Santander Bank Polska SA, TOBO Datczuk Spółka Jawna, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Politechnika Białostocka oraz Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

mat. org./oprac.ms

fot. Politechnika Białostocka

 

 

facebook