Dodana: 8 lipiec 2020 10:13

Zmodyfikowana: 8 lipiec 2020 10:13

Konkurs fotograficzny „Polska smakuje”

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (KSOW) zaprasza do udziału w trzeciej edycji konkursu fotograficznego „Polska smakuje”. Konkurs jest adresowany do wszystkich osób, które ukończyły 16 lat. Prace można nadsyłać do końca sierpnia.

Ilustracja do artykułu fragment plakatu.jpg

Celem konkursu jest promowanie produktów rolnych i żywnościowych, w tym szczególnie ekologicznych, tradycyjnych i regionalnych.

Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich osób, które ukończyły 16 lat. Praca konkursowa powinna przedstawiać dowolny polski produkt rolny lub rolno-spożywczy, w tym tradycyjny lub regionalny, posiadający certyfikat lub oznaczenie, z listy znajdującej się na stronie (link do strony): https://www.polskasmakuje.pl/jakich-certyfikatow-szukac/

Fotografia może prezentować produkt / produkty w różnych kontekstach, na różnych etapach produkcji, przetworzenia lub sprzedaży np. pola uprawne, produkty nieprzetworzone czy przetworzone, lokalne bazary i targowiska.

Każdy uczestnik konkursu może zgłosić tylko 1 pracę konkursową!   

Prace konkursowe można zgłaszać wyłącznie za pomocą formularza dostępnego pod adresem (link do strony0: http://www.kowr.gov.pl/konkurs

 

Termin nadsyłania prac upływa 31 sierpnia 2020 r.

źródło: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
oprac. Aneta Kursa

facebook