Dodana: 7 czerwiec 2019 08:49

Zmodyfikowana: 7 czerwiec 2019 08:49

Białostocki Konkurs Tworzenia Gier Komputerowych

Już po raz piąty, Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej oraz Polskie Towarzystwo Informatyczne organizują BIalJam (7-9 czerwca). To niezwykłe wydarzenie - trwający 48 godzin konkurs tworzenia gier komputerowych. Do tej pory zgłosiło się około 70 osób - pasjonatów gier komputerowych. W tym toku rejestracja możliwa jest także na miejscu - a konkurs odbywać się będzie w hali Wydziału Architektury PB (ul. Sosnowskiego 11).

Maskotka Bialjam - byczek.

Część konkursowa rozpocznie się w piątek (7 czerwca) o godzinie 12:30. Prezentacja i testowanie gier - w niedzielę popołudniu (godz. 13:00). Motyw przewodni gier określi jury konkursu. W ubiegłym roku uczestnicy usłyszeli przed przystąpieniem do pracy: Temat przewodni: JANUSZE. Hasło dodatkowe: PORTAL. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna drużyna "FLEX" (Wiktor Truskolawski, Maciej Kozłowski) z grą "Niedziela Handlowa".

Uczestnicy mogą pracować w zespołach co najwyżej pięcioosobowych. Nie ma konieczności rejestracji z dobraną drużyną. Pojedyncze osoby mogą połączyć się w drużynę w dniu rozpoczęcia konkursu. Każdy uczestnik powinien przybyć na BialJam z własnym sprzętem potrzebnym do udziału w konkursie. Organizatorzy zapewniają dostęp do internetu oraz możliwość noclegu na terenie konkursu (śpiwór we własnym zakresie). Organizatorzy przypominają także o zabraniu "dobrego humoru".

BialJam Białostocki Konkurs Tworzenia Gier Komputerowych
7 - 9 czerwca 2019 r.
Wydział Architektury Politechniki Białostockiej (ul. Oskara Sosnowskiego 11, Białystok).

Więcej informacji - link do strony.

 

facebook