Dodana: 14 czerwiec 2021 11:03

Zmodyfikowana: 14 czerwiec 2021 11:03

V Forum Rad Seniorów Województwa Podlaskiego

Ośrodek Wspierania Podlaskich Rad Seniorów (OWPRS) i Rada Seniorów przy Marszałku Województwa Podlaskiego zapraszają członków rad oraz przedstawicieli samorządów i media do udziału V Forum online, które odbędzie się 25 czerwca.

Plakat z informacjami dotyczącymi V Forum Rad Seniorów Województwa Podlaskiego

Kolejne, V Forum Rad Seniorów Województwa Podlaskiego odbędzie się 25 czerwca 2021 w godz. 11 - 13. Tym razem spotkanie będzie dotyczyło nowych wojewódzkich dokumentów strategicznych zwiazanych z rozwiązywaniem problemów społecznych i spraw osób starszych w naszym regionie. Zaproszenie na Forum przyjęła Elżbieta Rajewska-Nikonowicz, dyrektor ROPS w Białymstoku, która omówi te dokumenty i odpowie na  pytania.

Przedstawione zostaną również założenia projektu, który realizować będzie OWPRS w ramach Programu „Aktywni+”, W jego ramach oferowane będą szkolenia, doradztwo i indywidualne wsparcie członków rad oraz vouchery. Na Forum audytorium zastanowi się też nad pomysłami inicjowania powstawania nowych rad w regionie. W ramach projektu uczestnicy przygotują się m.in. do II Kongresu Rad Seniorów Województwa Podlaskiego.

OWPRS prowadzony jest przez Stowarzyszenie Szukamy Polski. Partnerem Strategicznym jest Województwo Podlaskie. Patronem medialnym jest portal podlaskisenior.pl

Zgłoszenia na Forum – owrsp2020@gmail.com.

 

źródło: Ośrodek Wspierania Podlaskich Rad Seniorów
oprac.: Paulina Dulewicz

 

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook