Dodana: 30 lipiec 2019 15:34

Zmodyfikowana: 30 lipiec 2019 15:34

W sierpniu na trasie Białystok – Czeremcha zamiast pociągów pojadą autobusy

Przypominamy, że w sierpniu na trasie Białystok – Czeremcha zamiast pociągów POLREGIO pojadą autobusy. Związane jest to z prowadzonymi na tej linii pracami torowymi.

Bok pociągu z wyeksponowanym logo POLREGIO.

Przez dwa tygodnie sierpnia – od 5 do 11 i od 19 do 25 - wystąpią utrudnienia na trasie Białystok – Czeremcha. Zarządca infrastruktury zaplanował na tej linii prace torowe, których wykonanie będzie wymagało całkowitego wstrzymania ruchu pociągów. W związku z tym w tych dniach POLREGIO uruchomi zastępczą komunikację autobusową. Z powodu trudności z dojazdem nie będzie obsługiwany przystanek kolejowy Podbiele, a zamiast na przystanku w Gregorowcach, autobus będzie się zatrzymywał w miejscowości Malinniki. Również w Zimnochach, Rajsku, Lewkach, Suchowolcach i Kleszczelach nie będą obsługiwane przystanki kolejowe, a autobusy będą się zatrzymywały na przystankach PKS w tych miejscowościach. Pasażerowie wsiadający/wysiadający na przystanku Białystok Stadion będą korzystać z położonych w pobliżu przystanków Białostockiej Komunikacji Miejskiej.

Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej oznakowanych logo POLREGIO będzie się odbywał na podstawie biletów kolejowych. Nie będzie możliwości przewozu rowerów i wózków.

Informacje można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii POLREGIO: 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarce internetowej m.in. na stronach internetowych: polregio.pl, e-podroznik.pl, portalpasazera.pl i koleo.pl. Rozkłady jazdy są także dostępne w gablotach na stacjach i przystankach.

facebook