Dodana: 8 lipiec 2019 16:07

Zmodyfikowana: 8 lipiec 2019 18:04

Komunikat w sprawie organizacji Pikniku Rodzinnego

Marszałek Województwa Podlaskiego Artur Kosicki planuje zorganizowanie w sobotę, 20 lipca br., Pikniku Rodzinnego. Miałby się on odbyć w godz. 11.00 – 20.00 na Rynku Kościuszki w Białymstoku.

Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do rodzin. W ten sposób samorząd województwa chce nie tylko zapewnić mieszkańcom Białegostoku i województwa podlaskiego atrakcyjną formę spędzenia wolnego czasu, ale promować pozytywne relacje rodziców z dziećmi oraz podkreślić rolę i ważność tradycyjnej rodziny w naszym społeczeństwie.

Na dzieci i dorosłych będą czekać liczne atrakcje, m.in. miasteczko rowerowe, miasteczko zabaw dla najmłodszych, pokazy zabytkowego sprzętu wojskowego i grup rekonstrukcyjnych, pokazy sprzętu straży pożarnej, a także koncerty zespołów i orkiestr dętych.

Organizacja tego typu wydarzenia wymaga uzyskania zgody ze strony Prezydenta Miasta Białegostoku. Dlatego w dniu 2 lipca 2019 roku został złożony stosowny wniosek w tej sprawie. Obecnie oczekujemy na jego pozytywne rozstrzygnięcie.

is

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook