Dodana: 13 marzec 2018 15:02

Zmodyfikowana: 13 marzec 2018 15:02

Za kilka tygodni w białostockich parkach i na terenach zielonych pojawią się nowe hamaki

Wykonawca, firma Puczyński – Mała Architektura z Pruszkowa, zamontuje nowe hamaki w Parku Antoniuk, parku przy ul. Fredry i na zieleńcach przy stawach na ul. Marczukowskiej. Dzięki temu mieszkańcy będą mieć do dyspozycji więcej hamaków niż rok temu, kiedy Miasto realizowało pomysł sondażowo i udostępniło białostoczanom 3 hamaki.

Ilustracja do artykułu 0x0 (1).jpg

Zamówione hamaki będą wykonane z wysokiej jakości materiałów, wytrzymałych i odpornych na intensywne użytkowanie i działanie czynników atmosferycznych.

 

– Hamaki, które Miasto kupiło w zeszłym roku, cieszyły się dużym zainteresowaniem białostoczan. Dlatego teraz zwiększamy ich liczbę. Szczególnie zwracamy uwagę na jakość nowych hamaków, bo chcemy, żeby jak najdłużej służyły mieszkańcom – powiedział zastępca prezydenta Rafał Rudnicki.

 

Wykonawca zamówienia będzie miał 8 tygodni od podpisania umowy na montaż hamaków w wyznaczonych miejscach. W tym samym czasie na terenach rekreacyjnych miasta zostaną rozlokowane również hamaki, z których mieszkańcy korzystali w poprzednim sezonie. Jeden zostanie ustawiony w pobliżu placów zabaw w Parku Planty, drugi – w Parku Konstytucji 3 Maja.

 

źródło: UM Białystok

facebook