Dodana: 31 maj 2021 09:11

Zmodyfikowana: 31 maj 2021 09:11

Bogaty w atrakcje Dzień Dziecka w Szelmencie

Sportowe konkurencje dla całych rodzin, animacje dla najmłodszych, mnóstwo dobrej zabawy i pozytywnej energii. Tak zapowiada się Dzień Dziecka organizowany przez Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji (WOSiR) w Szelmencie. Pełen atrakcji piknik odbędzie się w najbliższą niedzielę (30.05). Początek o godz. 13:00.

Budynek Ośrodka wśród zieleni.

Tego dnia w Szelmencie każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Choć – oczywiście – najwięcej niespodzianek czeka najmłodszych.

Mnóstwo atrakcji, okazyjne ceny i przepyszna kuchnia 

W programie przygotowanym przez WOSiR znajdą się m.in.: konkurencje sportowe, w których wziąć mogą udział całe rodziny. Oprócz tego nie zabraknie animacji dla dzieci, waty cukrowej, a także popularnych dmuchańców.

Ośrodek przygotował także zniżki na stałe atrakcje, w tym park linowy i mini golf. Będzie obowiązywał 20-procentowy rabat od cen regularnych.

Dodatkowo tego dnia będzie można skorzystać z oferty nowo otwartej restauracji Jesionowa Góra. W jej karcie znajdą się popularne dania, z których słynie kuchnia pogranicza polsko-litewskiego. Nie zabraknie też przepysznych deserów i aromatycznej kawy.

Początek pikniku rodzinnego, podobnie jak otwarcia restauracji, został zaplanowany na godzinę 13:00.


źródło: WOSiR Szelment

oprac.: Anna Augustynowicz
fot.: Kamil Timoszuk

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook