Dodana: 19 maj 2020 13:26

Zmodyfikowana: 19 maj 2020 13:37

„TurboContra”, czyli podlaska wersja „Turbokozaka” dla kibiców

KS Turośnianka Turośń Kościelna wyszedł z kreatywną propozycją do kibiców. Klub po raz kolejny udowadnia, że chce być blisko ludzi i poszerzać rzeszę fanów. Działacze wraz z sympatykami drużyny nakręcili „TurboContrę”, podlaską wersje popularnego wśród kibiców programu „Turbokozak” emitowanego na Canale+ Sport.

Ilustracja do artykułu turbocontra.jpg

Znany jak dotąd przede wszystkim z dużej działalności w mediach społecznościowych klub KS Turośnianka Turośń Kościelna po raz kolejny pokazał, że kreatywność i wnoszenie nowej jakości do podlaskiej piłki to jego główne idee i zaprezentował kolejny nietuzinkowy projekt.

Osoby związane z drużyną z Turośni Kościelnej wpadły na pomysł nakręcenia podlaskiej wersji popularnego wśród kibiców programu o nazwie “Turbokozak”, który jest emitowany w stacji Canal+ Sport.

Filmowa seria stworzona przez Turośniankę została nazwana “TurboContra” i nawiązuje do bardzo popularnej w latach 90-tych gry pt. “Contra”. Zawodnik biorący udział programie uczestniczy w kilku konkurencjach, w których może pokazać swoje umiejętności, między innymi strzał na bramkę z połowy boiska czy wykonywanie rzutu karnego z zasłoniętymi oczami. Za poszczególne próby przyznawana jest odpowiednia liczba punktów. A to wszystko z dawką dobrego humoru!

Premiera pierwszego odcinka już za nami. Swoimi piłkarskimi umiejętnościami chwali się w nim Dawid Pańkowski z drużyny KS Turośnianka. Cały film możemy zobaczyć poniżej.

Pomysłodawcy projektu zachęcają każdego do wzięcia udziału w inicjatywie bez względu na wiek. - Zapraszamy do zgłoszeń wszystkich utalentowanych zawodników, którzy są chętni zaprezentować swoje umiejętności. Nie ważne ile masz lat. Przyjedziemy, nakręcimy i kto wie, może zauważy Was Skaut Realu Madryt lub Manchesteru United – zachęcają twórcy pomysłu.

Źródło/fot.: KS Turośnianka Turośń Kościelna

red. Cezary Rutkowski   

                             

facebook