Dodana: 14 styczeń 2019 09:53

Zmodyfikowana: 14 styczeń 2019 13:10

Oświatowy futsal w Grajewie

W sobotę, 12 stycznia już po raz trzynasty w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbyły się Mistrzostwa pracowników oświaty województwa podlaskiego w futsalu. Zawodnicy rywalizowali o puchary Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Grajewie, a turniej odbył się pod honorowym patronatem burmistrza miasta.

Ilustracja do artykułu OŚWIATOWY FUTSAL ZNP W GRAJEWIE (9).JPG

Po raz kolejny najlepsi okazali się zawodnicy Teachers Białystok (od lat ta ekipa grała pod nazwą Zabłudów), którzy wystąpili w następującym składzie: Jarosław Leończuk, Grzegorz Pieczywek, Marek Jamiołkowski, Artur Sacharczuk, Radosław Klepacki, Marcin Zawadzki, Krzusztof Kiercul, Jakub Leończuk. Drugie miejsce, po bardzo ambitnej grze, zajęła drużyna Politechniki Białostockiej. Trzecie miejsce przypadło gospodarzom Oświacie Grajewo, a czwarte zajęła Fabryka Rafała Białystok (IV LO), która po kilkuletniej przerwie wróciła do rozgrywek.

Najlepsze zespoły uhonorowane zostały pucharami, a dla wszystkich uczestników przygotowano okolicznościowe medale.

Organizatorzy: Zarząd Oddziału ZNP w Grajewie i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Kolejne Mistrzostwa odbędą się 11 stycznia 2020 roku jak zwykle w gościnnej hali sportowej MOSiR w Grajewie.