Dodana: 15 czerwiec 2020 14:21

Zmodyfikowana: 15 czerwiec 2020 14:22

Można wypoczywać nad Narwią w Uhowie

Plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej, wieża widokowa, siłownia zewnętrzna to tylko niektóre atrakcje, z jakich mogą korzystać mieszkańcy i turyści, którzy odwiedzą Uhowo. Od soboty (13.06) otwarte są tam Tereny Rekreacyjne nad rzeką Narew.

Ilustracja do artykułu Uhowo. Tereny Rekreacyjne nad rzeką Narew.jpg

To miejsce znakomite do wypoczynku dla całych rodzin. Dzieci mogą bawić się na placu zabaw, rodzice – korzystać z pozostałych atrakcji, jak na przykład miejsce na grilla. Do dyspozycji są również: boisko do siatkówki plażowej, pomost z altaną, wieża widokowa. Korzystanie ze wszystkich atrakcji jest całkowicie bezpłatne. Wyjątkiem jest wypożyczalnia kajaków - za godzinę należy zapłacić 5 zł, za całą dobę – 25 zł. Wypożyczalnia czynna jest codziennie w godzinach 11:00-18:00.

Podczas pobytu na Terenach Rekreacyjnych nad rzeką Narew należy przestrzegać pewnych norm sanitarnych. Przed wejściem na obiekt zdezynfekować dłonie, zachować bezpieczną odległość od innych osób, a jeśli nie będzie to możliwe – zasłaniać usta i nos. Na obiekcie obowiązuje także limit osób - w jednym momencie może ich przebywać 150.


źródło i foto: Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach
oprac. Anna Augustynowicz

facebook