Dodana: 24 czerwiec 2020 14:25

Zmodyfikowana: 24 czerwiec 2020 14:25

Kameralny kemping w sercu Krainy Otwartych Okiennic

Planując wyjazdy weekendowe oraz tegoroczne wakacje można korzystać z ofert wielu obiektów w regionie. Jednym z nich jest najnowszy kategoryzowany kemping w dolinie górej Narwi - Camping Narva w Puchłach (gm. Narew). Można tu rozbić namiot czy zaparkować kamperem.

Ilustracja do artykułu Camping Narva.jpg

Bliskość natury oraz atrakcje krajoznawcze okolicy to bez wątpienia atuty nowego miejsca do wypoczynku. Sytuacja, gdy ludzie zaczynają szukać miejsc odległych od skupisk ludzi, pozwala na spokojny odpoczynek i „ciche” eksplorowanie naturalnych przestrzeni.

Dolina górnej Narwi to nie tylko wypoczynek na wodzie, ale także raj dla ptaków i tych, którzy chcą obcować z przyrodą na wyciągnięcie ręki.

W samych Puchłach znajduje się architektoniczna perełka czyli cerkiew pw. Opieki Matki Bożej. Według wielu to najpiękniejsza cerkiew na Podlasiu.

Obiekt został wpisany do ewidencji obiektów hotelarskich prowadzonej przez Marszałka Województwa Podlaskiego 24 marca br. i zaszeregowany do rodzaju kemping, któremu została nadana kategoria * (jednej gwiazdki).

Marcin Nawrocki

Fot. Camping Narva

facebook