Dodana: 2 grudzień 2019 09:37

Zmodyfikowana: 2 grudzień 2019 09:37

Pairoux Gauderic z Francji tegorocznym zwycięzcą międzynarodowych zawodów Polish Open Kaliber!

W dwudziestej jubileuszowej edycji zawodów strzeleckich triumfował zawodnik z pistoletu Pairoux Gauderic. W ostatnim, dogrywkowym strzale pokonał Siergieja Kulisza z Ukrainy. Każdy strzał zawodników witany był owacjami międzynarodowej publiczności.

Ilustracja do artykułu konkurencja karabin.jpg

W finale startowało szesnastu przedstawiciele Polski, Francji, Niemiec Ukrainy, Białorusi i Estonii. Trójka młodych zawodników Klubu Sportowego Kaliber Białystok: Aleksandra Szutko i Gabriel Chojnowski i Michał Stanisławczyk spisywali się dzielnie, ale nie starczyło im szczęścia.
W blasku reflektorów, w otoczeniu głośnej muzyki i wrzawy na sali nie było łatwo strzelać dziesiątki. A było o co walczyć! Nagrodą główną był Citroen A3 Aircross. Młody Francuz po jego odebraniu musiał jeszcze pokroić ogromny jubileuszowy tort, który w takiej sytuacji smakował wyjątkowo słodko!

 

Udana impreza, wysokie wyniki sportowe, wspaniała białostocka gościnność, to wszystko przyciąga do naszego miasta coraz więcej zawodników z całego świata. Już teraz zapraszamy na przyszły rok!

źródło: Klub Sportowy Kaliber Białystok

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook