Dodana: 25 wrzesień 2018 08:30

Zmodyfikowana: 25 wrzesień 2018 08:30

Konferencja Agroturystyczna w Ziołowym Zakątku

Konferencja Agroturystyczna odbędzie się 28 września 2018 r. w Ziołowym Zakątku, Koryciny 73B, 17-315 Grodzisk (województwo podlaskie). Przedsięwzięcie kierowane jest w szczególności do kwaterodawców z obszaru województwa podlaskiego, podmiotów zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej z zakresu turystyki wiejskiej oraz samorządów i instytucji działających na rzecz turystyki.

Ilustracja do artykułu Ziołowy Zakątek.jpg

Tematyka konferencji nawiązywać będzie do aktualnych zagadnień dotyczących marketingu internetowego oraz zmian w ustawie o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych. Możliwość uczestnictwa w warsztatach praktycznych w zakresie rolnictwa ekologicznego i certyfikowanej żywności oraz prezentacja oferty turystycznej opartej na lokalnych walorach przyrodniczych, jaką świadczy „Ziołowy Zakątek” stanowić będzie cenną inspirację do rozwoju własnej działalności turystycznej.

Program oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się w załączeniu. Wypełniony dokument należy przesłać w terminie do 24 września 2018 roku na adres e-mail: ewelina.glusiecka@wrotapodlasia.pl lub listownie na adres:

Departament Rolnictwa i Obszarów Rybackich Sekretariat Regionalny KSOW ul. Kilińskiego 16, pok. Nr 9 15-089 Białystok

Udział w konferencji jest bezpłatny.

facebook