Dodana: 1 sierpień 2020 07:44

Zmodyfikowana: 1 sierpień 2020 07:44

POLREGIO przedłuża zastępczą komunikację autobusową na trasie Hajnówka-Czeremcha

POLREGIO informuje o przedłużeniu funkcjonowania zastępczej komunikacji autobusowej na trasie Hajnówka – Czeremcha do 9 sierpnia 2020 r. w związku z trwającą modernizacją linii kolejowej, która zostanie zakończona we wspomnianym terminie.

Ilustracja do artykułu Pociąg specjalny do Hajnówki  (3 of 24).jpg

Z powodu późnego powiadomienia POLREGIO, autobusy komunikacji zastępczej będą odjeżdżały ze stacji początkowych według rozkładu kolejowego, co spowoduje opóźnienia w ich kursowaniu. Prosimy o śledzenie informacji stacyjnych i wysłuchiwanie komunikatów wygłaszanych przez megafony. Przypominamy, że z powodu trudności z dojazdem, nie będą obsługiwane przystanki kolejowe w Dobrowodzie i Witowie, a autobus będzie się zatrzymywał na tymczasowych przystankach w tych miejscowościach. Na odcinku Czeremcha – Siedlce będzie prowadzony normalny ruch pociągów.

Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej, oznakowanych logo POLREGIO, odbywa się na podstawie biletów kolejowych. Informujemy, że nie ma możliwości przewozu rowerów i wózków.

Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii POLREGIO 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarce internetowej m.in. na stronach internetowych: polregio.pl, portalpasazera.pl

Rozkłady jazdy są także dostępne w gablotach na stacjach i przystankach.

źródło: POLREGIO

red. Cezary Rutkowski

 

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook