Dodana: 14 luty 2020 15:54

Zmodyfikowana: 14 luty 2020 15:56

IV Ogólnopolskie Forum Samorządów w Jasionce

Przygotowania do nowej perspektywy finansowej 2021-2027, a także m.in. kwestie współpracy samorządów z przedsiębiorcami i organizacjami pozarządowymi to tematy przewodnie IV edycji Forum Samorządów, które odbywa się w dn. 14-15 lutego w Jasionce k. Rzeszowa (woj. podkarpackie). Samorząd Województwa Podlaskiego reprezentuje tam Marek Malinowski, członek zarządu.

Ilustracja do artykułu IV Forum Samorzadow-4.jpg

- Forum Samorządów to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy, szczególnie jeśli chodzi o nową prespektywę finansową, aby inwestycje jak najlepiej służyły lokalnej społeczności. Jest to niezwykle cenna płaszczyzna wymiany informacji i doświadczeń - mówił w rozmowie Wrotami Podlasia Marek Malinowski.

Wyzwania i zadania, z którymi mierzą się samorządowcy to obszary, które są poruszane podczas Forum. To świetna okazja do rozmów odnoszących się do zagadnień związanych z funkcjonowaniem samorządu terytorialnego w Polsce.

Spotkanie zorganizowane przez marszałka województwa podkarpackiego i wojewodę podkarpackiego objęte zostało Honorowym Patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Biorą w nim udział samorządowcy wszystkich szczebli.

Forum potrwa do soboty (15.02), która będzie dniem warsztatowym.

oprac. Anna Augustynowicz

facebook