Dodana: 5 czerwiec 2019 10:00

Zmodyfikowana: 5 czerwiec 2019 10:03

„Atomy” Mniej Więcej – premiera już w czerwcu

„Atomy” to tytuł debiutanckiej płyty białostockiego zespołu „Mniej Więcej”. Na album składa się jedenaście utworów, które stanowią esencję z dotychczasowych dokonań zespołu. Premiera płyty już 16 czerwca br.

Czlonkowie zespołu Mniej Więcej.jpg

Mniej Więcej to zespół, który powstał w Białymstoku w 2013 roku. W jego obecny skład wchodzą: Wojtek Herbreder (wokal), Rafał Mierzejewski (gitara), Paweł Wigda (gitara), Paweł Kwiatkowski (gitara basowa), Piotr Tokajuk (perkusja). Na swoim koncie mają dziesiątki zagranych koncertów i kilka nagród i wyróżnień w konkursach i przeglądach. Do nich należy wyróżnienie w konkursie Radia Białystok - Gramy dla Ciebie. W 2015 roku wydali pierwszą EPkę. Z niech pochodził utwór „Wyrwany ze snu” promujący wydawnictwo. W kolejnych latach na anteny radiowe trafiali z kolejnymi singlami jak „Małe głowy” czy „Byle do przodu”.

Znakiem rozpoznawczym zespołu stały się refleksyjne utwory.
- Stawiamy na przekazywanie emocji dzieląc między sobą muzyczną przestrzeń – mówią muzycy - Inspirujemy się różnymi gatunkami, jednak to rock i blues jest słyszalny w naszej muzyce najwyraźniej.

W dzień premiery albumu (16 czerwca), zespół zagra koncert live w Radiu Białystok, można więc będzie usłyszeć muzykę Mniej Więcej, zanim krążek trafi do naszych rąk.
Album „Atomy” został objety patronatem medialnym Wrót Podlasia

 

mat.org.
oprac.ak

 

facebook