Dodana: 22 lipiec 2019 18:25

Zmodyfikowana: 22 lipiec 2019 18:25

Wakacyjne przeboje "Dwójki" zabrzmiały w Łomży

Plejada gwiazd wystąpiła podczas łomżyńskiego przystanku Wakacyjnej trasy "Dwójki", a wśród nich tacy wykonawcy jak: Thomas Anders & Modern Talking Band, Danzel, Stachursky, Halina Mlynkowa, Krzysztof Cugowski, Papa D i Boys. Impreza przyciągnęła sympatyków z całej Polski, którzy tłumnie zgromadzili się na łomżyńskiej muszli. Zarząd województwa reprezentował Marek Olbryś, Wicemarszałek Województwa Podlaskiego.

Publiczność pod kolorową sceną.

- To był bardzo dobry koncert, na najwyższym poziomie - począwszy od profesjalnego nagłośnienia, przez świetną aranżację, no i wykonawców. Przyciągnął rzesze zwolenników z całego kraju - ludzie się bawili, bili brawo, śpiewali. To była największa impreza rozrywkowa w historii Łomży. Podlaskie od teraz kojarzy się z dobrą zabawą - i o to chodziło. - komentował niedzielne występy Marek Olbryś.

Przebojowa Łomża 

Impreza rozpoczęła się o godz. 20:00, a na scenie wystąpiły prawdziwe gwiazdy. Publiczność w rytmy lat 80. zabrał legendarny Modern Talking z Thomasem Andersem. Danzel wykonał słynne "Pump it up", a Marcin Miller z Boysami porwał do tańca szlagierem "Jesteś szalona". Obok nich wystąpili: Stachursky, Halina Mlynkowa, Krzysztof Cugowski, Papa D, i Milano. Artyści wykonali swoje największe przeboje, doskonale znane publiczności. Do wspólnej zabawy zachęcali ze sceny: Iza Krzan, Rafał Brzozowski, Aleksander Sikora i Mateusz Szymkowiak.

Z mieszkańcami Łomży mogła bawić się cała Polska, ponieważ wszystko transmitowane było na antenie telewizyjnej "Dwójki".

***

Wakacyjna trasa "Dwójki" 2019 to 10 koncertów w 10 polskich miastach. Łomża była piątym z kolei przystankiem na trasie „Lato, Muzyka, Zabawa”. Kolejna impreza z tej serii odbędzie się w Aquaparku w Redzie. Plejada gwiazd odwiedzi jeszcze Zamość, Rzeszów, Opole i Gdańsk. Przed Łomżą doskonale bawili się mieszkańcy Chełmna, Katowic, Stalowej Woli i Torunia.

oprac. aa
fot. Marek Maliszewski

facebook