Dodana: 17 grudzień 2017 12:59

Zmodyfikowana: 17 grudzień 2017 12:59

W niedzielę o godz. 15:30, na Starym Rynku w Łomży, rozpocznie się Łomżyńska Wieczerza Wigilijna

Spotkajmy się w samym sercu naszego miasta, by łamiąc się opłatkiem, śpiewając kolędy i kosztując wigilijnych potraw, poczuć klimat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia – zaprasza Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski. Wydarzenie poprzedzą jarmark i warsztaty bożonarodzeniowe oraz targowisko kultury. Rozstrzygnięty zostanie także konkurs na najładniejszą bombkę choinkową. Tego też dnia, decyzją Prezydenta Miasta, komunikacja miejska w granicach administracyjnych Łomży będzie bezpłatna, a w autobusie ustawionym na Starówce można będzie napić się ciepłej kawy i herbaty.

Ilustracja do artykułu lomza wigilia.jpg

17 grudnia 2017 r.
godz. 15:30 - 17:00 ŁOMŻYŃSKA WIECZERZA WIGILIJNA - Stary Rynek
godz. 10:00 Jarmark Bożonarodzeniowy - Stary Rynek - Podczas trwania Jarmarku Bożonarodzeniowego na jednym ze stoisk za drobny, wolny datek do puszki, do nabycia będą pierniki świąteczne, ciasta oraz rękodzieło. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup prezentów pod choinkę dla wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży.
godz. 10:00-14:00 Warsztaty Bożonarodzeniowe - Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej "Domek Pastora" przy ul. Krzywe Koło
godz. 15:00 rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą bombkę choinkową - Ratusz
Targowisko Kultury - Galeria pod Arkadami

Za: lomza.pl

facebook