Dodana: 12 sierpień 2015 08:12

Zmodyfikowana: 12 sierpień 2015 08:12

Marek Olbryś wygrał konkurs na dyrektora Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży

Z instytucją tą związany jest od 28 lat przechodząc w niej niemal wszystkie szczeble kariery zawodowej. W ostatnich miesiącach pełnił obowiązki dyrektora MPGKiM.

Ilustracja do artykułu marek_olbrys.jpg

Marek Olbryś ma 56 lat. Ukończył studia inżynierskie w Wyższej Szkole Agrobiznesu, studia magisterskie w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Od 2006 roku jest radnym Sejmiku Województwa Podlaskiego, a w latach 2007-2008 był Wicemarszałkiem Województwa Podlaskiego. W Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej pracuje od 1987 roku, będąc w tym czasie Mistrzem, Inspektorem Nadzoru oraz Kierownikiem w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej, a następnie zastępcą dyrektora MPGKiM. W styczniu br., po odwołaniu z funkcji dyrektora tej instytucji Arkadiusza Kułagi, pełnił obowiązki dyrektora. 

W konkursie na dyrektora MPGKiM wpłynęło 7 ofert, jednak dwie nie spełniały wymogów formalnych. Z osobami, których aplikacje spełniały wymogi konkursu, w miniony czwartek Komisja Konkursowa przeprowadziła rozmowy kwalifikacyjne i na stanowisko dyrektora MPGKiM rekomendowała Prezydentowi Marka Olbrysia.

www.lomza.pl

facebook