Dodana: 29 grudzień 2016 08:55

Zmodyfikowana: 29 grudzień 2016 08:55

Łomżyńska Noc Sylwestrowa. Zagrają INNI, Michał Sawicki, grupa Manchester oraz zespół After Party

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zaprasza do wspólnej zabawy i powitania Nowego Roku podczas Łomżyńskiej Nocy Sylwestrowej. Na Starym Rynku publiczności zaprezentują się zespół INNI, Michał Sawicki, grupa Manchester oraz zespół After Party. Impreza rozpocznie się o godz. 21:30 w sobotę 31 grudnia 2016 r.

Ilustracja do artykułu fireworks-102971_960_720.jpg

Zespół INNI oraz Michał Sawicki to łomżyńscy wykonawcy, którzy zwyciężyli w zorganizowanym przez Prezydenta Łomży sylwestrowym konkursie muzycznym.
 - Chcieliśmy dać szansę naszym wykonawcom. Zarówno tym, którzy mają już za sobą debiut, jak również tym, którzy nigdy nie występowali przed szerszą publicznością – mówił Mariusz Chrzanowski po ogłoszeniu wyników konkursu.
Zespół INNI wystąpi około godz. 21:35 zaś Michał Sawicki zaprezentuje się około godz. 22:00.

 

Następnie łomżyńska publiczność będzie miała okazję bawić się z zespołem muzycznym Manchester. Jest to grupa założona dziesięć lat temu w Toruniu i grająca muzykę britpop. Ich największe przeboje to „Dziewczyna gangstera", „Lawendowy" oraz „Lubię Twoje włosy". Występ ten rozpocznie się około godz. 22:30.

 

O północy przewidziane jest wspólne odliczanie do Nowego Roku, pokaz sztucznych ogni i życzenia od Prezydenta Miasta.

 

Około godz. 00:10 swój występ rozpocznie grupa After Party. To zespół prezentujący muzykę disco dance. Ich piosenka „Tylko ona jedyna" otrzymała statuetkę za hit lata 2013 w głosowaniu widzów na antenie POLO TV. Inne nie mniej popularne utwory to „Bujaj się" czy też „Moja wyjątkowa". Cały kanał youtube zespołu After Party obejrzało już ponad 80 mln osób.

 

Podczas Łomżyńskiej Nocy Sylwestrowej nie zabraknie także konkursów z nagrodami. O bezpieczeństwo uczestników zadba koncesjonowana agencja ochrony, którą będą wspierali funkcjonariusze policji i Straży Miejskiej. Na imprezę nie będzie można wnosić napojów alkoholowych i środków pirotechnicznych.

 

Organizatorami Łomżyńskiej Nocy Sylwestrowej są Miasto Łomża i Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży.

źródło: UM Łomża (oprac.ak)

fot.pixabay

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook