Dodana: 11 styczeń 2019 09:18

Zmodyfikowana: 11 styczeń 2019 09:21

Łomża walczy o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” i sprzęt AGD dla potrzebujących – trwa głosowanie

Łomża w grupie 16 miast, które wygrały rywalizacje regionalne w plebiscycie „Świeć się z Energą”. W ogólnopolskim konkursie na najpiękniej świątecznie przystrojone miasta w szranki stanęło 159 miejscowości. Teraz finaliści zawalczą o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”. Runda finałowa rozpoczyna się 11 stycznia i potrwa do 18 stycznia w tym okresie można oddać swój głos na Łomżę.

Ilustracja do artykułu łomża.jpg

Akcja „Świeć się z Energą” już od dziesięciu lat zachęca do zabawy w wybór najładniej oświetlonych świątecznie miejsc w Polsce. Miasta walczą nie tylko o prestiż, ale także o sprzęt AGD, który trafia do potrzebujących,  m.in. do domów dziecka, ubogich rodzin i osób starszych.

Wszyscy „mistrzowie województw” już wygrali. Zdobyli ufundowane przez Grupę Energa zestawy 16 praktycznych urządzeń AGD (m.in. 2 chłodziarki, 2 pralki, kuchenka elektryczna), każdy o wartości 10.000 zł.

W finale plebiscytu "Świeć się z Energą" rywalizują:
Wrocław (dolnośląskie)
Toruń (kujawsko-pomorskie)
Zamość (lubelskie)
Wschowa (lubuskie)
Łódź (łódzkie)
Kraków (małopolskie)
Radom (mazowieckie)
Nysa (opolskie)
Sędziszów Małopolski (podkarpackie)
Łomża (podlaskie)
Wejherowo (pomorskie)
Katowice (śląskie)
Kielce (świętokrzyskie)
Mrągowo (warmińsko-mazurskie)
Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)
Świnoujście (zachodniopomorskie)

Miasto, które zdobędzie najwięcej głosów i tytuł "Świetlnej Stolicy Polski", otrzyma dodatkowy sprzęt AGD o wartości 40 000 zł. Głosować można SMS-owo lub „głosowanie klikiem” od 11 do 18 stycznia. W jaki sposób oddać głos dowiemy się na stronie www.SwiecSie.pl/plebiscyt-miast

Więcej informacji o plebiscycie i konkursach w ramach „Świeć się z Energą” na stronie SwiecSie.pl, Facebooku i Instagramie.

za: lomza.pl
oprac. AŁ
Fot. lomza.pl

facebook