Dodana: 28 kwiecień 2017 08:57

Zmodyfikowana: 28 kwiecień 2017 08:57

III konferencja Przedsiębiorcza Łomża - otwarta na rozwój

„Łomża i województwo podlaskie w Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju" – to hasło kolejnej, trzeciej edycji konferencji Przedsiębiorcza Łomża - otwarta na rozwój. Spotkanie odbędzie się 11 maja br. w Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Organizatorem jest Urząd Miejski w Łomży, a honorowy patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Rozwoju. Swój udział w debacie zapowiedział Wicepremier i Minister Rozwoju Mateusz Morawiecki

Ilustracja do artykułu 170419094155.jpg

Konferencja  jest okazją aby zaprezentować przedsiębiorcom z Łomży i okolic możliwości, jakie daje rządowy Plan na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju oraz ukazać  jego wpływ na  miasto i województwo podlaskie.
Główną zasadą Planu ma być zrównoważy rozwój całego kraju w różnych wymiarach: gospodarczym, społecznym, środowiskowym i terytorialnym. Jednym z istotnych jego elementów jest skupienie się na miastach  średniej wielkości (122 miasta).
- Łomża ma szansę na wiele dużych inwestycji. Firmy, które będą inwestować na naszym rynku i zatrudniać nowych pracowników, mają mieć możliwość zwolnienia od podatku CIT i PIT. Przez następne lata, dzięki wsparciu rządowemu, możemy zyskać jeszcze większy rozwój naszego miasta oraz polepszyć komfort życia mieszkańców – podkreśla prezydent Łomży Mariusz  Chrzanowski.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest  TUTAJ

Konferencja odbędzie się 11 maja 2017 r. w Auli im. Prof. Antoniego Jakubczaka Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości przy ul. Akademickiej 1 w Łomży. Początek o godz. 11.00.

Program źródło:UM Łomża

oprac.ak

facebook